Téma #1308
Autor:Pepík z Hudlic
Fórum:
LiTerra
Datum publikace:23.02.2018 17:32
Počet návštěv:1586
Počet názorů:45

Názory

Často jsem překvapen, že na některé příspěvky není žádný názor. Přece nějaký názor na přečtený text musí čtenář mít. Buď se mu líbí nebo ne. Nemusí hned dávat tip, ale vyjádřit svůj dojem, třeba smajlíkem nebo antismajlíkem. Nebo napsat hezky napsáno. či To mě pobavilo., v opačném případě třeba S tím nesouhlasím. nebo třeba Napsal/a bych to jinak. prostě jakákoli reakce. Ale pokud má text 0 reakcí? Znamená to, že ve čtenáři opravdu nic nezanechal?

Názory
27.02.2018 09:29
Lee
znamená to, že se čtenáři nechce nic psát?...:)
27.02.2018 15:57
ursi
prostě si udělá svůj názor, ale nemá potřebu nebo chuť ho sdělovat ostatním.
27.02.2018 19:18
Pepík z Hudlic
To chápu, ale když je to dvacet, pětadvacet lidí, tak je to trochu divné, nemyslíte?
27.02.2018 20:37
Andrew Maxwell
Já jsem někdy línej něco napsat, ale je fakt, že často si pak říkám, že to není správný a že to autora musí mrzet. Promiňte autoři.
28.02.2018 10:01
Lee
Já můžu mluvit za sebe a mám to podobně jak píše Andrew... občas si to přečtu a jsem línej něco napsat, občas dám tip (jakože jsem to četl, líbilo se mi to a nevim co k tomu psát), občas mi to přijde prostě špatný a nechce se mi to nějak negativně komentovat...

Taky si říkám že by autory potěšilo, aby k tomu někdo něco napsal. Ale asi neni správnej důvod k psaní komentáře pocit, že to autorovi bude líto, protože žádný komentáře nemá...

A taky mi přijde, že je to částečně následek sterilizace literry, postupný odstranění nepohodlných uživatelů, který vyvolávali diskuze, byť občas stylem flame..:D

Co myslíš ty že za tím je?
01.03.2018 08:12
Pepík z Hudlic
Když se někomu nic nechce psát, tak samozřejmě může zvolit tip nebo nějakou další možnost z připravených ksichtíků, nebo může udělat svůj smajlík nebo antismajlík.
01.03.2018 09:13
Lee
Pepík z Hudlic napsal(a):
Když se někomu nic nechce psát, tak samozřejmě může zvolit tip nebo nějakou další možnost z připravených ksichtíků, nebo může udělat svůj smajlík nebo antismajlík.
Nebo taky může zvolit variantu, kdy prostě nenapíše nic. :)

Jestli to je lehká výtka, že by bylo fajn víc komentovat díla.... tak se pokusím aspoň u tebe... jinak když fakt nemam uplně co říct, tak když sd mi to líbí dám tip, nebo prostě nepíšu nic. Spousta děl podle mě neni toho typu, že by autor stál o negativní komentáře, ale spíš hledá lidi, které to nějak osloví. Tak když osloví, tak to řeším (a občas i tak, že si řeknu, to je dobrý nebo to je vtipný a nenapíšu nic), kdy ne, jdu dál....
01.03.2018 12:12
Pepík z Hudlic
No mně je akorát divný, když to má vyšší čtenost a nic. Někdy je dobrý i návrh nějaké opravy.
05.03.2018 15:58
Naja
Chapu, ze clovek chce pochvalit nebo konstruktivni kritiku nebo nevim co...
Taky mne nazor, at uz jakykoliv, pokud mne muze nekam posunout nebo utvrdit v tom, ze to delam dobre, potesi.
Ale psat kritiky je dobrovolne a nelze nikoho do niceho nutit. Stejne jako psat sem dila je vec dobrovolnosti.
Nesmis byt na nas tak hrrr, my na tebe taky nejsme :=)))

Jsme jenom lidi, kteri chodi do prace, maji sve povinnosti a do toho se mrknou sem. Nemame tolik casu jeste na psani kritik, radsi ho prozijeme necim realnym.

Az bude mit den vic hodin, klidne ti napisu kritiku i k tomu, co jsi ani nenapsal, ale takto...
05.03.2018 19:01
slunečnice
Já se nerada odkopávám. Vzledem tomu, že v minulosti tady řádili zlí " skřítkové hospodáříčci" kteří neváhali použít každého mého slova k dehonestaci a urážkám, už raději píšu komentáře jen sporadicky. Čtu, a to co se mi líbí komentuji, jen nemám zájem o výpady a urážky vzhledem k mým komentářům. Někteří totiž neváhali a pokusili se mě zdisktreditovat i v zaměstnání - bohužel jsem uvedla, kde pracuji v dobré víře ke smysluplné diskuzi. Naštěstí se jim to nepovedlo. Tak teď jsem se odkopala a stačí. On se tu zaseobjeví nějaký" skřítčí potomek" který mě zas bude urážet. Takže se mějte hezky a ať vám to píše. Já budu jen číst. Komentovat málo.
05.03.2018 21:15
Pepík z Hudlic
Bohužel jsem tu vcelku nový a o skřítcích nic nevím. Samozřejmě že je to otázka času a dobrovolnosti, ale když už někdo má čas něco přečíst, což je na několik minut, tak udělat smajlíka nebo něco mu zabere asi tak dvě vteřiny.
Ale samozřejmě nemusíte, je to na vás.
06.03.2018 07:13
slunečnice
Pepík z Hudlic napsal(a):
Bohužel jsem tu vcelku nový a o skřítcích nic nevím. Samozřejmě že je to otázka času a dobrovolnosti, ale když už někdo má čas něco přečíst, což je na několik minut, tak udělat smajlíka nebo něco mu zabere asi tak dvě vteřiny.
Ale samozřejmě nemusíte, je to na vás.
S tím souhlasím - jen se snažím vysvětlit proč dávám někdy jen ty smajlíky, případně čtu nepřihlášená. :-). Jinak doufám že "skřítci" jsou už snad minulostí"
10.03.2018 00:10
somo
tohle je pepiku zaprdeny server, se zaprdenyma autorama, az na vyjimky samozrejme. je to proto, ze to tu vede zaprdeny clovek no. tak a ted vis pravdu. :) jestli nejsi naky troll a chces nake kritiky, tak vetsi sanci mas na pismak.cz i kdyz tam uz to taky jde z kopce no, ale tak musis verit. :)
11.03.2018 09:42
Pepík z Hudlic
Chápu, ale pořád věřím, že to tak zaprděný není. Spousta příspěvků se mi u líbí, jsou tu dobří autoři.
11.03.2018 19:54
ursi
Mě se tady líbí, připadám si tady doma. Fakt je, že někdy je tu trochu vylidněno.
11.03.2018 21:21
Pepík z Hudlic
Tak vidíš. :-)
12.03.2018 19:15
hledač
no, nenapsat nic je taky názor... spoustu niců asi autor může číst jako: nezaujalo... jakože nic... což je asi nejblbější hodnocení, co může dostat.
13.03.2018 08:54
Lee
hledač napsal(a):
no, nenapsat nic je taky názor... spoustu niců asi autor může číst jako: nezaujalo... jakože nic... což je asi nejblbější hodnocení, co může dostat.
taky, ale nemusí to znamenat vůbec tohle.. já čtu spoustu věcí co se mi líbí a nic nepíšu..

což je vlastně dobrá zpráva.. že i věci bez lajků, komentářů můžou někoho nejspíš těší nebo potěšily, i když to nevíme

ale jinak lajky a komenty jsou potřeba, to je jasný. nedávno jsem četl článek o závislosti na lajcích na instagramu. jsem to nikdy nezažil, že by mě lajkovalo moc lidí, tož se utěšuji tím, že je vlastně lepší, dkyž to potěší pár lidí, než mít 50t anonymních lajků..:D
13.03.2018 09:55
Pepík z Hudlic
Svatá Pravda, Lee. Radši pár lajků, který za něco stojí.
Mimochodem, lajkama se furt chlubí Babiš.
14.03.2018 11:10
Lee
A co zrušit bany a pozvat sem lidi co odešli? :D
[ > ] [ >> ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)