Téma #1292
Autor:Mario Czerney
Fórum:
Otázky a odpovědi
Datum publikace:26.06.2015 01:16
Počet návštěv:374
Počet názorů:13

proč mizí fotky?
Ikdyž mám fotky dál na facebooku - jak jsem měl - tady mi po čase zmiznou... mluvím o svých dílech z konce loňskýho roku (jak jsem dostopoval na konec světa). Čím to je? odkaz url adres je správný, na jiném webu se zobrazují - tak proč ne tady?? v čem je problém? kdo mi poví?

Názory
26.06.2015 12:53
Lee
podle mě je vidíš protože jsi přihlášenej na facebook... já je nevidim.. asi to fejsbuček blockne
27.06.2015 09:03
slunečnice
Z toho si nic nedělej, dříve jsem tady vkládaal fotky bez problémů, teď mi to prostě nejde. Nejsem žíádný umělec a tak jstea si nepřišli o nic. Nevadí, skládám do šuplíku, jelikož nechci, aby kolovaly po internetu.
Krásné letní dny přeji :-))
28.06.2015 18:55
Lee
slunečnice napsal(a):
Z toho si nic nedělej, dříve jsem tady vkládaal fotky bez problémů, teď mi to prostě nejde. Nejsem žíádný umělec a tak jstea si nepřišli o nic. Nevadí, skládám do šuplíku, jelikož nechci, aby kolovaly po internetu.
to je taková staročešská rada :)
29.06.2015 07:05
slunečnice
Lee napsal(a):
slunečnice napsal(a):
to je taková staročešská rada :)
To je spíš povzdech nemůžu radit -  neznám tento problém a  neumím to :-)
30.06.2015 21:52
Wopi
asi bude problém ve fejsbůku - zkusil jsem obrázek odjinud a lze ho vložit normálně
30.06.2015 21:55
Wopi
tak mi to jde vložit odevšad, možná jde o to, jak máš nastavené sdílení na fb anebo vem v úvahu, že fejsbůk považuje za svůj majetek vše, co tam vložíš...
01.07.2015 17:40
slunečnice
Já jsem tu  vždy vkládala bez problémů, ale teď mi to prostě nejde. Poradí mi někdo? Vkládám ze svého intermetového alba a nedaří se. Asi to zas není taková škoda, nicméně bych tomu ráda přišla na kloub. Třeba se mi někdy něco podaří, co bude stát za zveřejnění. :-)
02.07.2015 13:41
Wopi
Fakt to nechápu. Zkusil jsem vložit fotku z webu i fotku z FB, obojí šlo. Slunečnice - napiš mi adresu té fotky, já se juknu, v čem by mohl být problém.
03.07.2015 05:47
slunečnice
Wopi napsal(a):
Fakt to nechápu. Zkusil jsem vložit fotku z webu i fotku z FB, obojí šlo. Slunečnice - napiš mi adresu té fotky, já se juknu, v čem by mohl být problém.
Díky, pošlu Ti to ale jde mi spíš o postup vkládání- vždy jsem obrázek zkopírovala ze svého alba na volném a teď to prostě nejde sem vložit (jen jsem to zkoušela) - asi mám špatný postup. :)
A teď jsem tam koukla, mám celé album smazané. Tak nic, už nemám žádné fotky.
Možná, kdybys mi napsal postup vkládání - cestu, tak pro příště budu vědět.
Hezký den všem a díky.
03.07.2015 10:18
Wopi
Pokud máš nastaveno okénko s ikonkami (je to v nastavení u Tvého jména), tak klikneš na ikonku obrázku a vložíš adresu, pokud chceš ručně musíš zadat "znak je menší" (na klávesnici za M) a za něj napsat "img src="plná adresa obrázkku"" a pak znak "je větší" (obvykle nad tečkou). Musím to takhle opisovat, protože kdybych ty zbaky <> napsal, systém ba hledal obrázek a hlásilo by to chybu.y

03.07.2015 10:46
slunečnice
Wopi napsal(a):
Pokud máš nastaveno okénko s ikonkami (je to v nastavení u Tvého jména), tak klikneš na ikonku obrázku a vložíš adresu, pokud chceš ručně musíš zadat "znak je menší" (na klávesnici za M) a za něj napsat "img src="plná adresa obrázkku"" a pak znak "je větší" (obvykle nad tečkou). Musím to takhle opisovat, protože kdybych ty zbaky <> napsal, systém ba hledal obrázek a hlásilo by to chybu.y
Díky moc :-)

09.07.2015 09:05
Mario Czerney
problém je fakt na fb, mění se adresa fotek, zatím nevím podle jakého "scénaře" ...takže fotky vložené původními adresami se postupně "ztrácejí"...
09.07.2015 10:14
Wopi
díky, Mario

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)