Téma #1272
Autor:xicht
Fórum:
LiTerra
Datum publikace:18.02.2013 10:53
Počet návštěv:731
Počet názorů:4

Viviana Mori
Znáte uživatele Viviana Mori? Má v registraci špatný mail, takže se nikdy nedozví nové heslo (vrácený mail skončil v mojí schránce). Jestli někdo víte, jak uživatele kontaktovat, ať mi napíše na ondrej@svetlik.info.
Díky,
Ondra

Názory
22.02.2013 17:25
Morianna
Jejda, já si právě kvůli tomu založila nový účet, protože se nemohu dostat na svůj starý profil... už jsem zaslala mail...
12.03.2013 18:19
Kocourek
Viviana Mori je i na saspi a psancích. Zkusil jsem jí Tvůj dotaz zkopírovat do zprávy na psancích!
*Saspi a taky totem teď zlobí, místo českých znaků mám otazníky, takže se nepřihlásím, když neznám ascii tabulku, abych znaky vložil jinak. Ostatní portály, kde mám účet, jsou O.K.!/liter, libres, písmák, litweb.../
Dělá to ovšem zase i www.hanulka.cz ( posílání elektronických pohlednic, obdoba www.Ecards.cz, jen bez možnosti hudebního doprovodu!) a taky skvělý portál www.osel.cz, který doporučuji jako zdroj všestranného poučení.
Možná bys zjistil, zda postižené adresy nemají třeba společného poskytovatele ...
12.03.2013 19:38
patafyzik
věc se už dávno vyřešila, jak sis mohl přečíst 22.2.
12.03.2013 19:39
patafyzik
a mimochodem - zmiňované portály přijímají české znaky naprosto normálně - problém hledej na svém počítači

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)