Téma #1266
Autor:Andrew Maxwell
Fórum:
Obecná diskuze
Datum publikace:20.10.2011 12:09
Počet návštěv:722
Počet názorů:26

O rebelovi jménem Synaesthesia
(poznámka: týká se díla Literra je největší h ...) aneb, diskutujme o tom, co pan S řeší, co vy na to a co vy na to, že někdo vkládá názory a lidem, o kterých píše, blokuje reakci na ně .......

Jelikož mi pan kritizátor pro jistotu, aby nepřipouštěl diskusi o tématu, které nadhodil, zakázal reakce pod svá "díla", rád bych mu něco vzkázal sem:

Udělej si vlastní literární server, pozvi si svoje literárně machohetero přátele, vkládej i svoji tvorbu, tak, abysme všichni viděli, jak se to má dělat
když se ti nelíbí, co tu nefunguje za debaty, tak je kua založ, to mam nejradši, chytráky, co jen řvou, že lidi něco nědělaj, a sám to neudělá
a za třetí, jestli si myslíš, že kydáním negativních a přisprostlejch výlevů ze sebe děláš nějakýho rebela, tak ti něco poradim, přestaň ze sebe nuceně dělat pózéra a radši se koukni, jestli sis neskříp kulky do dveří, podle toho kvičení to tak trochu vypadá

Počet úprav: 6, naposledy upravil(a) 'Andrew Maxwell': 20.10.2011 12:40.

Názory
20.10.2011 12:46
Lee
mně osobně to vůbec nevadí.. nechci sterilní literární server, ale server plnej zajímavejch postav a postaviček, lidí s nadáním, kvičilů s přiskřípnutejma koulema, denních spotřebistů, grafomanů, grafiků, básníků i pseudobásníků, duší hledajících spřízněný duše....
(nemluvím ted o tom, že vize majitele literry může být jiná...)
20.10.2011 12:54
Andrew Maxwell
ale jako Lee oukej, ať pan S s čímkoli! nesouhlasí!, mám rád rebely, ať kohokoliv jakkoliv nazývá, uráží, ať dělá revoluci ..ale revoluce je o tom, co udělá, ne co křičí ... nemluvě o tom, že lidem, o kterých mluví, znemožní k tomu něco říct .. a tenhle člověk mluví o komouších??? To umí každej vysypat hromadu nadávek, odsudků, náznaků konstruktivní kritiky a pak se zavřít za dveřma. Tak ať píše básničky, jaký se mu líběj, ať dává literky tomu, kdo ho oslovuje, ale aby žádal, že by moh někdo vytřídit "homosračky" a nechat tam jen to podle NĚJ kvalitní ... totalitní systémy o tomhle ví svý, že jo ...
20.10.2011 13:06
Lee
možná jsem nepochopil Tvoji diskuzi.. mně nevadí, že takhle prezentuje svoje názory - za mě, proč ne.

k tomu co řeší - mluvit k někomu a bloknout si ho není fér, ale naštěstí jsou tu další nástroje jak na to odpovědět. taky by asi bylo podstatný vědět, proč to napsal.. jestli proto, aby se něco změnilo, nebo jestli přišel po kalbě a dneska neví, že na nějakém literárním serveru byl že :D
20.10.2011 13:48
Lee
přišel po kalbě a dneska neví, že na
nějakém literárním serveru byl... No tak to je argument jak blbec! Takže
když se vožeru, můžu všechno?

Ne. Vědět důvod, proč to napsal, je důležité proto, abychom věděli, jestli se tím máme nebo nemáme zabývat.

20.10.2011 13:50
Andrew Maxwell
Lee napsal(a):
mně osobně to vůbec nevadí.. nechci sterilní literární server, ale server plnej zajímavejch postav a postaviček, lidí s nadáním, kvičilů s přiskřípnutejma koulema, denních spotřebistů, grafomanů, grafiků, básníků i pseudobásníků, duší hledajících spřízněný duše....
s tím, co jsi napsal souhlasím .. ale přesně to pan S svým pokalbovým? prohlášením popírá ..nechce pestrej server, chce dvě škatule, do jedný hodí ty, co jsou podle jeho naturelu, do druhý všechny homouše, komouše a špatný literáty

víšjak, ty chceš pro NĚJ svobodu jeho prezentace, že tady má místo, že si může psát jakkoliv, o čemkoliv, ale přesně to on tady nechce ... on by to prokádroval podle sebe. Takže jak ..? My buzeranti hovnoněco, komouši, sráči a neumětelové tu bejt nesmíme, a on, všeuměl, chartista, pokroková duše tu bejt může a hezky nám to protřídí?
20.10.2011 13:56
Lee

Andrew Maxwell napsal(a):
Lee napsal(a):
s tím, co jsi napsal souhlasím .. ale přesně to pan S svým pokalbovým? prohlášením popírá ..nechce pestrej server, chce dvě škatule, do jedný hodí ty, co jsou podle jeho naturelu, do druhý všechny homouše, komouše a špatný literáty

víšjak, ty chceš pro NĚJ svobodu jeho prezentace, že tady má místo, že si může psát jakkoliv, o čemkoliv, ale přesně to on tady nechce ... on by to prokádroval podle sebe. Takže jak ..? My buzeranti hovnoněco, komouši, sráči a neumětelové tu bejt nesmíme, a on, všeuměl, chartista, pokroková duše tu bejt může a hezky nám to protřídí?
ehh měl jsem uvést jiný příklad důvodu než tu kalbu... :-)

Ne, nechci aby někdo něco protřizoval. V tom jsme přece za jedno, jak píšu nahoře, chtěl bych tu všechny a všechno, celou tu myriádu postav. A rozhodně nečekám, že by se podle někoho kádrovalo obecně - protože jinak by to tu pročistil S., jinak Konvalina, jinak .... a tak dále..
live long and prosper
20.10.2011 13:59
Lee

Konvalina napsal(a):
Dobře, Lee. A co budeme dělat? Budeme to tolerovat nebo uděláme na Mistra S bububu? Já osobně, kdybych mohla, jeho "dílo" přeřadím do Vytříděno. Proč má strašit v denním přehledu děl? A mrzačit tím ostatní díla, které sem jednotlivý autoři s dobrým úmyslem vloží? Mám na mysli ty, kteří nebyli na kalbě.
Já jsem svůj názor vyjádřil nahoře a přeřazování nechávám na moderátorech.

Pokud se mám vyjádřit k S. úvaze, po pravdě myslím, že je to tu trochu zaprděné. Ne že bych si myslel, že by se to nějak mělo měnit.
20.10.2011 15:06
Lee

Konvalina napsal(a):
Jaký kádrování? Ikskrát jsem tu psala, že místo je tu pro všechny. Kolikrát se tu lidi bavili na téma mých pár slov, že jsem jen střípek v mozaice LiTerry? Ano, jsem střípek, jsem JEN střípek, a bylo by dobře, kdyby byl tu větším, tu menším střípkem každý z nás, každý na jiném místě v prostoru LiTerry, která by dohromady dávala úžasnou barevnou mozaiku. Ták! Já bych nekádrovala nikoho, co chci, aby se každý držel pravidel, která jsou tu daná. Pro všechny. Nevím, zda je v těch pravidlech použité to slovo, takže ho napíšu, pro jistotu:
t o l e r a n c e
teď moc nechápu na co je to reakce..
20.10.2011 16:34
Lee

Konvalina napsal(a):
Lee, konec tvého názoru ze 13:56 hod. o kádrování, jak by ho dělal každý jinak.
eh, ale já přece neříkám, že bys někoho měla kádrovat.. jen, že kdyby na to došlo, tak že by se k tomu postavil každý jinak.. mi přijde že se od začátku bavíme o voze a o koze
20.10.2011 17:58
slunečnice
promiňte, asi jsem mentálně retardovaná - vaší diskuzi  už nerozumím....:-(
20.10.2011 19:26
xicht
Cisarpan neni vul. Cisarpan je korunovanej.
20.10.2011 19:30
xicht
No a ted jsem si to "dilo" jeste precetl. Odvolavam, co jsem odvolal, slibuji, co jsem slibil.
20.10.2011 21:50
orangutan
přemýšlím, kdo tu má přicvaklé koule, Synaesthesia to určitě nebude. jak jednou napsala miluška k, lidi se nejvíc poznají ne podle děl, ale podle komentářů, a v tom měla ta čubka pravdu :-). a ještě úplně navíc je všechno vesměs hra. takže si myslím, že Syneuthanasia bude pravděpodobně, spíše meziřádkově nadaný čubák.
21.10.2011 07:05
Andrew Maxwell
jasně Gutánku, já napíšu na hlavní stránku dílo, do kterýho napíšu, že to tu všechno stojí za hovno, autoři jsou teplouši, vedení komouši, všichni, cos em píšou básničky, jsou buzny, lehce si tuknu do tebe a pak všechny, který jsme jmenoval zablokuju, aby mi k tomu náhodou nemohli něco říct .. a pak už jen stačí, aby si moje nablití na náměstí někdo vyložil jako umělecký dílo nebo hrdinskej čin ..a tos přesně ty ted udělal panovi S.

jako CO zásadního a "nadanýho" nám tenhle pán tím, co sem nablinkal, přines? "Všichni jste čůráci a neumíte psát a někdo by měl nasatvit filtr na borce a šmejdy". Helel, mě to spíš než meziřádkově nadaný přijde pořádkově fašounský. Jako hele jo, některý lidi (i já) sem občas napíšou sračky. Ale každej se hledá, a někdo prostě psát neumí. NO a co, kurva?? Tak ať si Mr. S udělá svuj server, kde budou všichni borci, budou psát oduševnělě a nezávisleblablabla, a budou free a happy.
21.10.2011 09:29
patafyzik
Já si myslim, že na ten výblitek je škoda diskuze...
21.10.2011 12:44
orangutan
Hm, ander já vůbec nechápu, proč jsi tak rozčilený, to tě nenapadlo, že si ten člověk může dělat srandu a schválně jen provokuje formou? husy se ozvaly asi. konvalino a ty bereš minimálně lsd, jinak si to nedovedu vysvětlit. jediný meziřádkový je tu asi lee a slunečnice krásnooká, doufám, že lee je taky aspoň Bruce či Brandon :-) celé mi to připadne, jakobyste dr hauzoovi říkali, že je debil :-))
21.10.2011 16:29
Nechci
další úplně zbytečná diskuse :-)

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)