Téma #1253
Autor:Smykač
Fórum:
Obecná diskuze
Datum publikace:06.01.2011 07:47
Počet návštěv:906
Počet názorů:14

Jak vydělat na "poezii".
Milí poetové a literáti, takto se to dělá!:-)

Počet úprav: 2, naposledy upravil(a) 'Smykač': 06.01.2011 07:50.

Názory
06.01.2011 15:12
Lee
jo jo už jsem to četl, dobrej týpek, no vlastně svýmu městu prokázal službu že za jeho peníze vydal tyhle skvosty :-D
07.01.2011 10:03
Smykač
Lee napsal(a):
jo jo už jsem to četl, dobrej týpek, no vlastně svýmu městu prokázal službu že za jeho peníze vydal tyhle skvosty :-D
Taky si myslím, že něco takového by se mělo vydat ať to stojí, co to stojí a vem kde vem.:-) Budoucí generace jistě ocení, až si budou tuto knihu pročítat při probírání popelnic (kde bude jistě k nalezení častěji než ten nakousnutý McKačer).
07.01.2011 10:23
HarryHH
.... aspoň město, a daňový poplatník ví, na rozdíl od jiných investic
za co ty prachy dalo ...

***- ... a že je to k hovnu, ... ??

Kdo ví, ... třeba prtávě proto ty knížky budou dávat na radnici na toalety ...
kde návštěvníci a úředníci si mohou jejich četbou krátit čas ...
... a po té co list duševně zkonzumují ...

***- ... mohou ho využít i prakticky ...:-))
10.01.2011 18:50
Kocourek
Četl jsem ten úryvek a nedá se říci, že bych nějak zahořel nadšením ! Pan exstarosta by si nejprve měl něco přečíst ze skutečné poezie... Asi bych nu to dal k úhradě! Třeba na splátky...Do konce volebního období by to mohl lehce zatáhnout! A třeba část odpracovat na veřejně prospěšných pracích za minimální mzdu...Jistšě by ho přešli roupy a už by se ne... do něčeho, čemu nerozumí§
10.01.2011 19:06
Lee
 
Kocourek napsal(a):
Četl jsem ten úryvek a nedá se říci, že bych nějak zahořel nadšením ! Pan exstarosta by si nejprve měl něco přečíst ze skutečné poezie... Asi bych nu to dal k úhradě! Třeba na splátky...Do konce volebního období by to mohl lehce zatáhnout! A třeba část odpracovat na veřejně prospěšných pracích za minimální mzdu...Jistšě by ho přešli roupy a už by se ne... do něčeho, čemu nerozumí§
nerozumíš opravdovému umění!
11.01.2011 21:56
janča
S těmi klozety a básněmi pana starosty lidé uspoří za projimadla - podle druhu od 2 do 7 KČ ZA JEDNO POUŽITÍ
14.01.2011 20:40
midiman
Týjo, to je perla... už jenom zbejvá vytesat to do kamene (nejlíp náhrobního dotyčného vykuka).
15.01.2011 19:37
Gejza Horvát
Nevím, proč si dávat pseudonym, když se jmenujete Dymo Piškula. Lepší umělecké jméno si nelze přát, krásně to zní a s nikým se to nesplete.
16.01.2011 02:12
Humble
Starostův postup je dozajista inspirativní a rozhodnopádně bychom měli navázat spolupráci s radnicemi.
Jenom si nejsem jistý, jestli je v republice tolik měst, kolik básníků na Liteře :o)
19.01.2011 16:02
Smykač
Žejo, Gejzo, toho by měli platit jen za propůjčování toho jména.

Humble napsal(a):
Starostův postup je dozajista inspirativní a rozhodnopádně bychom měli navázat spolupráci s radnicemi.
Jenom si nejsem jistý, jestli je v republice tolik měst, kolik básníků na Liteře :o)
A kolik je básníků na Literře?:-) Já bych z osobní zkušenosti věděl o mínus jednom a ze čtenářské zkušenosti o plus několika, i když, co já poznám....:o)
22.01.2011 03:57
Humble
Smykač napsal(a):
A kolik je básníků na Literře?:-)
Mám-li nastavit uměleckou laťku podle zveřejněných ukázek ze starostovy sbírky, řekl bych, že hodně :o)
24.01.2011 10:21
Lee
 
Humble napsal(a):
Smykač napsal(a):
A kolik je básníků na Literře?:-)
Mám-li nastavit uměleckou laťku podle zveřejněných ukázek ze starostovy sbírky, řekl bych, že hodně :o)
jo jo, místní výtvory se tomu starostovýmu docela blížej... :-)
27.01.2011 18:17
Humble
Lee napsal(a):
 jo jo, místní výtvory se tomu starostovýmu docela blížej... :-)
To bude sbírek poézyje - už se těším :o)))
28.01.2011 11:37
HarryHH
Lee napsal(a):
 
Humble napsal(a):
Smykač napsal(a):
A kolik je básníků na Literře?:-)
Mám-li nastavit uměleckou laťku podle zveřejněných ukázek ze starostovy sbírky, řekl bych, že hodně :o)
jo jo, místní výtvory se tomu starostovýmu docela blížej... :-)
... až na to že místní sračky ... nejsme schopni nikomu vnutit ...
***- ... ani zadarmo ... :-))

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)