Téma #1247
Autor:Eidetick
Fórum:
Obecná diskuze
Datum publikace:06.09.2010 12:24
Počet návštěv:926
Počet názorů:19

Chutná vám Vaše vlastní sperma

Vzdy - tedy zejmena pri oralnim sexu - me zajimalo, jak muze chutnat moje vlastni sperma? Dnes sem si tedy vyhonil pero a udelal se do lzicky na salat a celou svoji naloz pak snedl. Musim tedy rict, ze jako nic moc. Docela se nedivim svy holce, kdyz mi tehdy (v kuchyni na kolejich) rekla, kdyz mi koupis cokoladu (kterou sem ji samozrejme hned sel koupit)), vykourim ti ho tady a az do konce.

Co vy chutnali ste nekdy vlastni sperma? a jestli jo, tak chutna Vam?

Názory
06.09.2010 13:10
patafyzik
velmi sofistikované literární téma
06.09.2010 15:05
.duke.
Ne.
06.09.2010 18:25
Eidetick
.duke. napsal(a):
Ne.
Tys ho chutnal, jo?)) A jak chutna ?- ja sem kecal, sem to jeste nezkousel, ale jednou to urcite zkusim)
06.09.2010 19:42
.duke.
Ne. Nechutnal. Jeho chuť však bude souviset se stravovacími návyky.
06.09.2010 19:55
Eidetick
No ja sem jako necekal, ze tu nekdo rekne, jo svoje mrdky si schovavam do sklenice a pouzivam jako dresing:)) sem to napsal z hecu a melo to uplne jinej podtext, kterej asi nikomu nedosel...

ale tak dik za odborny nazor na chut spermatu..)))



06.09.2010 20:10
.duke.
Takže sis vymyslel i to s tím orálním uspokojením na kolejích? A tohle téma zde je sublimací tvé sexuální potřeby? Rozumím tomu dobře?
06.09.2010 20:38
Eidetick
ty we, to sem si nevymyslel - moje exsnoubenka byla nymfomanka.

Dalsi vecer sem ji prehl v kuchyni pres stul a prefik ji, pak jeste jednou v mistnosti vedle u okna s vyhledem na cely kobylisy.))

Ale to s tou lzickou byl blaf, ale jednou to fakt udelam.


Tohle tema je tu jako podtext toho, ze si tu vsichni hazou svoje mrdky do eteru, ale sami by je nezraly.




06.09.2010 20:45
.duke.
A ty si na to chtěl upozornit vlastně, viď?
06.09.2010 20:51
Rubik-On
 
Eidetick napsal(a):
ty we, to sem si nevymyslel - moje exsnoubenka byla nymfomanka.

Dalsi vecer sem ji prehl v kuchyni pres stul a prefik ji, pak jeste jednou v mistnosti vedle u okna s vyhledem na cely kobylisy.))

Ale to s tou lzickou byl blaf, ale jednou to fakt udelam.


Tohle tema je tu jako podtext toho, ze si tu vsichni hazou svoje mrdky do eteru, ale sami by je nezraly.
neobyčejně hluboký
06.09.2010 20:51
Eidetick
Ne, ja jdu s davem .. a hned jak je me jen napadne nejaka basen, hned ji sem strelim. A ted me omluv, musim jit davat tipy, aby me pak taky nekdo tipoval.
06.09.2010 20:54
Eidetick
Rubik-On napsal(a):
 
Eidetick napsal(a):
ty we, to sem si nevymyslel - moje exsnoubenka byla nymfomanka.

Dalsi vecer sem ji prehl v kuchyni pres stul a prefik ji, pak jeste jednou v mistnosti vedle u okna s vyhledem na cely kobylisy.))

Ale to s tou lzickou byl blaf, ale jednou to fakt udelam.


Tohle tema je tu jako podtext toho, ze si tu vsichni hazou svoje mrdky do eteru, ale sami by je nezraly.
neobyčejně hluboký
ukaz mi jednu dobrou basen za zari .-.. sou to samy mrdky .... tak proc tu psat neco tak hlubokyho, jako treba ty.)))
06.09.2010 20:57
Eidetick
Seru na vas Curaci, chrstejte si tu po sobe svoje vystriky - honte si tu pera do krize, me to uz fakt nebavi....
06.09.2010 21:04
.duke.
Nějaké nevyrovnané období tě asi potkalo. To přejde. Jen si ulev. I k tomu je internet dobrej.
06.09.2010 21:22
Rubik-On
 
Eidetick napsal(a):
Seru na vas Curaci, chrstejte si tu po sobe svoje vystriky - honte si tu pera do krize, me to uz fakt nebavi....
já mam dobrou.
07.09.2010 09:30
Lee
no ten podtext tam je docela dost schovanej...:-D

s těma mrdkama to není tak zlý, já tu některý autory docela sjíždím (přiznávám že někdy spíš kvůli komentářům..:D)
07.09.2010 16:26
plodt
dobry, ale mohl jsi jeste chvilku pockat, treba by se priznalo vic lidi, nejen ten olomouckej buzerant krestnskej. u toho to bylo jasny predem. oni to maj jako zkousku z dospelosti, birmovani tomu rikaj. proste pochytat toho co nejvic do drzky. svyho a predevsim - toho od pana farare.
07.09.2010 20:17
.duke.
plodt napsal(a):
dobry, ale mohl jsi jeste chvilku pockat, treba by se priznalo vic lidi, nejen ten olomouckej buzerant krestnskej. u toho to bylo jasny predem. oni to maj jako zkousku z dospelosti, birmovani tomu rikaj. proste pochytat toho co nejvic do drzky. svyho a predevsim - toho od pana farare.
brzo tě bloknou koželuch. ještě si to tu uži chvilu
09.09.2010 01:32
animovaný medvídek
Eidetick napsal(a):
a hned jak je me jen napadne nejaka basen, hned ji sem strelim.
Myslím si, že to je normální věc.. ale někdy mám ten pocit, si říkám,jestli bych to taky rád četl ty svý věci. Bohužel, když člověk píše do šuplíku, tak já osobně nemám ten kritickej pohled typu "je to sračka nebo lepší sračka??". Ale je to tak. Člověk by chtěl pořád něco vyžírat a přitom sám vaří z vody :-)
09.09.2010 01:33
animovaný medvídek
Jinak celkem metaforický vyjádření s tou mrdkou :-D

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)