Téma #1241
Autor:Šílená
Fórum:
Otázky a odpovědi
Datum publikace:21.06.2010 10:18
Počet návštěv:3319
Počet názorů:103

hledám nadšené inspirativní vědomí pro alternativní divadlo :o)
Hledám rozhodně Nadšeného! člověka (lidi?) s nezvladatelnou chutí hrát divadlo, hrát si a tvořit:). Od září bych chtěla založit malé, dvou až tříčlené alternativní "amatérské" divadýlko nejen pro děti. Hrát, tančit, vyrábět neskutečné kulisy, obrazy, scénáře, písně...labirinty fanzazie a krásna. Malé prostory v praze pro zkoušení i malá představení mám a od září čas se tomu věnovat.Něco mezi interaktivní meditací a ohňostrojem... mám v sobě pevně jen nadšení a hrozny nápadů..to ostatní je otevřené dalšímu inspirativnímu vědomí, které bude mít chuť tvořit a přetvářet...


hajna@altair.cz

Názory
03.07.2010 20:34
.duke.
Ale vždyť to teď Lenko děláš! Jak ta ochechule!

Případné vyjádření patafyzika bude strategické, tedy nejasné. Sedí na kopci a souboje pozoruje dalekohledem.

Jinak, Lenko, budu si reagovat na co chci a kdy chci. Jsem svobodný člověk.
03.07.2010 20:40
slunečnice
 i já  jsem svobodný člověk a proto s tebou odmítám diskutovat o ničem a žádám tě abys mi nepsal a neoslovoval mě. Nemám zájem o tvé napadání a výpady otravuješ mě nesmyslnými bláboly. Měj hezký zbytek života SBOHEM!!!! - chápeš to slovo ??? Doufám, že ano 
03.07.2010 20:46
.duke.
Nechápu, co mi tu říkáš. Pěkně si s tebou povídám. Zajímám se o tvé herecké nadání, o tvou aktuální roli, kterou tu prezentuješ. Tahle diskuse se přece týká náboru do ochotnického divadla. Je to pro tebe možnost, jak projevit svůj talent a zaujmout autorku diskuse. Navíc tě miluji.
Miluji ochechule.
03.07.2010 21:11
slunečnice
 
.duke. napsal(a):
Nechápu, co mi tu říkáš. Pěkně si s tebou povídám. Zajímám se o tvé herecké nadání, o tvou aktuální roli, kterou tu prezentuješ. Tahle diskuse se přece týká náboru do ochotnického divadla. Je to pro tebe možnost, jak projevit svůj talent a zaujmout autorku diskuse. Navíc tě miluji.
Miluji ochechule.
Nepleť se do mého soukromí. K náboru jsem se vyjádřila a více nemám co dodat. Buď tak laskav a dej mi pokoj. Jak už ti mám říct, že s tebou komunikovat nechci a nebudu!? Jsi schopen pochopit smysl slov?
Nekomunikuji tady s nikým a s tebou už vůbec ne CHÁPEŠ, nebo jsi tak zabedněný???
03.07.2010 21:19
.duke.
Aha, a já myslel, že se mnou komunikuješ. Teď jsem z toho na větvi. Dostalas mě, Lenko. Seš fakt dobrá. Podle mě by tě měli na to divadlo určitě vzít. Mohl bych speciálně pro tebe napsat roli, chceš-li.
03.07.2010 22:37
Diamant Popelka
.duce. zlobí
vochechule
já chci taky roli!
03.07.2010 22:55
.duke.
Vikine! Je tohle podle tebe na oskara? "Nekomunikuji tady s nikým a s tebou už vůbec ne..."

03.07.2010 23:01
Diamant Popelka
.duke. napsal(a):
Vikine! Je tohle podle tebe na oskara? "Nekomunikuji tady s nikým a s tebou už vůbec ne..."
jo, vidim, že už nemám šanci!
03.07.2010 23:07
.duke.
Tomu se těžko konkuruje. Jedinej, kdo by tohle dokázal překonat je Věra. Kdyby třeba řekla něco jako: "Je to tak, protože si to myslím. A to mi nikdo neveme."

To jsou krásný role. ;)
04.07.2010 09:26
Diamant Popelka
.duke. napsal(a):
Tomu se těžko konkuruje. Jedinej, kdo by tohle dokázal překonat je Věra. Kdyby třeba řekla něco jako: "Je to tak, protože si to myslím. A to mi nikdo neveme."

To jsou krásný role. ;)
rejžo, tak já chci teda toho osvětlovače!
04.07.2010 09:49
.duke.
Osvětlovač jsem já neasi. Režisér je Šílená. Nechtěla bys dělat choreoografii? Podle mě by měl mít každej z liderky nějaou roli, i když není z Praha. Já to třeba můžu odsuď osvětlovat na prostor v klidu.
04.07.2010 09:54
Diamant Popelka
.duke. napsal(a):
Osvětlovač jsem já neasi. Režisér je Šílená. Nechtěla bys dělat choreoografii? Podle mě by měl mít každej z liderky nějaou roli, i když není z Praha. Já to třeba můžu odsuď osvětlovat na prostor v klidu.
tak já budu opona, a co bříza?
04.07.2010 10:07
.duke.
Dobře, seš opona. Bříza by mohla být jedna z kulis.
05.07.2010 08:32
bříza
To je stejně úžasný. Šíla řekne jen "divadlo" - a spontánní komické dramma o mezilidských vztazích se začne již samo odvíjet. Ale mám pocit, že šlo o divadlo pro děti. Nikoli o absurdní existenciální činohru. ;)
05.07.2010 14:02
patafyzik
05.07.2010 19:49
Diamant Popelka
patafyzik napsal(a):
jé, kaše paárek :)
05.07.2010 20:01
Diamant Popelka
bříza napsal(a):
To je stejně úžasný. Šíla řekne jen "divadlo" - a spontánní komické dramma o mezilidských vztazích se začne již samo odvíjet. Ale mám pocit, že šlo o divadlo pro děti. Nikoli o absurdní existenciální činohru. ;)
Dobře tedy, budeš dramaturg!
05.07.2010 20:13
patafyzik
když už kaše a párek, tak i řasy pro ochehulku

05.07.2010 21:06
Diamant Popelka
Ha, to si dám, řasy s křenem! díky Páťo! :)
21.09.2011 14:57
Burlev
..dobrý nápad, ale pro mne asi 200 km se mi zdá nepřekonatelné, nebo překonatelné, ale kolikrát do roku..? ;)

- tak jen, že nápad se mi líbí a dosT.. :)
[ << ] [ < ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)