Téma #1231
Autor:klubko niti
Fórum:
Otázky a odpovědi
Datum publikace:27.02.2010 00:17
Počet návštěv:753
Počet názorů:17

rada o fotkách
Může mi někdo prosím poradit, jak mám vložit jako dílo fotografii? Vždycky to po mně chce nějakou URL adresu, ale mám za to, že ta je na věci z netu, nebo ne? Když chci vložit fotku ze svýho počítače vůbec mi to nejde, určitě je na to nějakej fígl:-)..Děkuju, rozrušené klubko

Názory
27.02.2010 09:06
patafyzik
z počítače to opravdu nejde, fotka musí bejt někde na webu (sweb.cz a pod.)
27.02.2010 12:39
klubko niti
patafyzik napsal(a):
děkuju, du si s tim hrát
01.03.2010 23:59
xicht
Literra zatim nema možnost nabídnout prostor pro ukládání obrazku. Díla tedy odkazují na obrázky vystavené jinde na internetu. Dalo by se to změnit, proberu to s Endifem.
02.03.2010 00:23
klubko niti
klubko niti napsal(a):
patafyzik napsal(a):
děkuju, du si s tim hrát
.-)lecos by tak bylo ulehčeno natvrdlým jako já a určitě by se to setkalo u fotografů s ohlasem a následnou vyšší úrovní fototvorby..
02.03.2010 04:43
xicht
Ono to s sebou nese spoustu problemu, mimo jine pravnich, kdyz clovek otevre prostor na svem serveru verejnosti. Neni to tak jednoduche, sam jsem uz mel radu telefonatu od pravnickych firem z celeho sveta kvuli webum, ktere vubec nejsou moje, ale bezi na mem serveru. A zejmena Amici umeji byt velice neprijemni, ohaneji se vsemi moznymi zakony a hrozi prakticky vsim od verejne urazky az po kompletni vyhlazeni naroda.
02.03.2010 11:55
klubko niti
xicht napsal(a):
Ono to s sebou nese spoustu problemu, mimo jine pravnich, kdyz clovek otevre prostor na svem serveru verejnosti. Neni to tak jednoduche, sam jsem uz mel radu telefonatu od pravnickych firem z celeho sveta kvuli webum, ktere vubec nejsou moje, ale bezi na mem serveru. A zejmena Amici umeji byt velice neprijemni, ohaneji se vsemi moznymi zakony a hrozi prakticky vsim od verejne urazky az po kompletni vyhlazeni naroda.
aha, no pokud by to mělo takovýhle, tak to stahování z netu zas tak nevadí. Ale třeba na Totemu to maji snadnější, ale jak to maji právně, to nevim..
02.03.2010 23:52
xicht
Mozna to neresi, jeste jim nikdo nevolal :-).
03.03.2010 00:41
klubko niti
xicht napsal(a):
Mozna to neresi, jeste jim nikdo nevolal :-).
anebo to nezvedaj:-))
05.03.2010 18:21
Repulsion_Prorok
Já od doby, co mi nědko hacknul a zaviroval doménu (a já včil nemám čas ani náladu to řešit), používám imagesack.com
06.03.2010 13:37
pítchenka
založíš si na seznamu svoji adresu ... klubicko@seznam.cz např. .... pak nahodíš do dalšího okna adresu www.sweb.cz ..... nebo rovnou nahodit adresu sweb ... a pak vyplnit okýnka své mail-adresy ...klik na správce souborů ...klik na Nahrát soubor .... nahrát daný soubor ... pak si ho otevřít a danou adresu, např. http://klubicko.sweb.cz//29.12.09%20kostel%204.jpg - a tohle zkopírovat do nového dílka na liteře do okýnka pro adresu obrázku (to si otevřeš klikem na ten čtvereček mezi ikonkami u díla) :-) kapíšto?
06.03.2010 17:06
klubko niti
pítchenka napsal(a):
založíš si na seznamu svoji adresu ... klubicko@seznam.cz např. .... pak nahodíš do dalšího okna adresu www.sweb.cz ..... nebo rovnou nahodit adresu sweb ... a pak vyplnit okýnka své mail-adresy ...klik na správce souborů ...klik na Nahrát soubor .... nahrát daný soubor ... pak si ho otevřít a danou adresu, např. http://klubicko.sweb.cz//29.12.09%20kostel%204.jpg - a tohle zkopírovat do nového dílka na liteře do okýnka pro adresu obrázku (to si otevřeš klikem na ten čtvereček mezi ikonkami u díla) :-) kapíšto?
mně už to tady bylo vysvětlováno z více zdrojů, odshora odspoda:-), tak už tomu rozumim, každopádně ale děkuju!
11.03.2010 23:19
knihomol
jsem to jednou zkusil, igorovu stránku a běs děs, virus, neklikat! :o))
11.03.2010 23:20
knihomol
dobrej je taky blog.cz, kam si dát fotky, jednoduchý to je a fotky to nekurví...
05.07.2010 22:05
countryT

05.07.2010 22:09
countryT

17.10.2012 13:52
Terisek_Z
Díky za toto téma. Asi si taky pohraju s webem. stojí mi tu ve frontě pár zajímavých obrázků a taky jsem pozapomněla jak na ně. Škoda, že to na těchto stránkách nejde přímo. Proč to neudělat jednoduše, když to jde i trochu složitěji že? :)

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)