Téma #1222
Autor:Rubik-On
Fórum:
LiTerra
Datum publikace:09.12.2009 17:22
Počet návštěv:2153
Počet názorů:48

vylepšení
berte to jako podnětnou diskuzi k tomu, co by kdo chtěl v prostředí tohohle serveru zlepšit - TECHNICKY...

nejsem si jistý, jestli tu nějaké takoví téma není, tak pokud ano, omlouvám se.

vytvářím tuhle diskuzi proto, že sám mám nápad/návrh a chtěl bych vědět, jestli je to: a) možné b) jestli to má podporu


1) možnost nastavit si sledování tématu stejně jako u diskuze (následné zasílání avíz) i u děl. poslední dobou se tu celkem zaměřuji na kritiku (dělejte to všichni, je to fajn). a zajímá mě. co píší i ti další. to ale znamená neustále na daná díla klikat, protože pokud mě přímo necitují, na jejich názory mi avi nepřijde.
kdo by to nechtěl, neklikl by. žádám tímto admina o reakci, jestli je to proveditelné.

2) možnost vybrat si třeba ze tří kategorií, jakou chci kritiku
dejte vybrat, tak jako se vybírá kategorie..
technicky by to mělo být proveditelné, fungovalo by to na úplně stejném principu. ideálně by to bylo vidět už v seznamu děl.. třeba jen nějakou zkratkou..
neni to podle mě nic složitýho..
navrhuju, aby tam byla možnost říct si prostě o nějakou promyšlenější kritiku. může to být čistě fakultativní. kategorii vybrat musim, tohle bych nemusel.. a nic by se u toho díla nezjevilo..

Počet úprav: 1, naposledy upravil(a) 'Rubik-On': 10.12.2009 13:14.

Názory
09.12.2009 21:01
xicht
Pan Japko napsal(a):
já dávám avízko všem, jsem jako v tomhle velice spolehlivej
Proto Te taky mam v bloku ;-).
09.12.2009 21:09
Charlien
Lubor Libý napsal(a):
...jsem se taky onehdá zaměřil na kritiku, jenže to se tady vole nesmí, tady se musí plácat po zádech nebo mlčet, případně říct něco nezávaznýho, protože když náhodou řekneš nějakej argument, tak Ti opáčí, že jsi kokot - zažil jsi to nakonec taky, ne? Takže: fuck off, mrdám na to a budu číst jen těch několik málo lidí, kteří o kritiku stojí - například Tebe. Doufám, že mě taky nepošleš do piči a prcat starou.
V tomto světle je mi zřízení oné vymoženosti popsané výšeji zcela u zadku, ne-li u prdele, protože těch pár lidí si ohlídám vždycky.
ano, ano, značně konstruktivní přístup o-)
09.12.2009 21:14
Rubik-On
Charlien napsal(a):
Lubor Libý napsal(a):
...jsem se taky onehdá zaměřil na kritiku, jenže to se tady vole nesmí, tady se musí plácat po zádech nebo mlčet, případně říct něco nezávaznýho, protože když náhodou řekneš nějakej argument, tak Ti opáčí, že jsi kokot - zažil jsi to nakonec taky, ne? Takže: fuck off, mrdám na to a budu číst jen těch několik málo lidí, kteří o kritiku stojí - například Tebe. Doufám, že mě taky nepošleš do piči a prcat starou.
V tomto světle je mi zřízení oné vymoženosti popsané výšeji zcela u zadku, ne-li u prdele, protože těch pár lidí si ohlídám vždycky.
ano, ano, značně konstruktivní přístup o-)
tak ani se nedivim.
po tom co píčenka včera předvedla..
10.12.2009 07:24
malékulatékolečko
dobrý nápad a ... tvá kritika mě dost zajímá - je totiž smysluplná nemám ráda kritiku formou nicneříkajícíhc blábolů opakovaně za sebou - chci vědět, v čem je problém a vždycky je čas s tím něco udělat takže díky :-))
10.12.2009 09:51
stanislav
malékulatékolečko je jednoduchá žena, té rázný rubik vyhovuje. to je dobře. 
10.12.2009 13:14
Rubik-On
2) možnost vybrat si třeba ze tří kategorií, jakou chci kritiku
dejte vybrat, tak jako se vybírá kategorie..
technicky by to mělo být proveditelné, fungovalo by to na úplně stejném principu. ideálně by to bylo vidět už v seznamu děl.. třeba jen nějakou zkratkou..
neni to podle mě nic složitýho..
navrhuju, aby tam byla možnost říct si prostě o nějakou promyšlenější kritiku. může to být čistě fakultativní. kategorii vybrat musim, tohle bych nemusel.. a nic by se u toho díla nezjevilo..
10.12.2009 13:32
patafyzik
chtít můžeš kritiku sebevíc, kdo Ti je schopen ji dát?
10.12.2009 13:47
Yfča
Kategorie kritiky? To už je moc komplikované. Já si myslím, že pokud někdo něco dá do tvorby, tak kritiku očekává. Druhá věc je to, kolik lidí dokáže kritizovat konkrétně a kvalitně. Pokud bys chtěl jenom konstruktivní kritiku, tak se ti může stát, že nebudeš mít ani jeden komentář pod textem... :o)
10.12.2009 13:54
patafyzik
Yfča: přesně
10.12.2009 14:02
malékulatékolečko
to patafyzik- asi nikdo, ale pochopila jsem, že rubikovi jse o možnost sledovat další příspěvky pod cizím dílem ,aniž by musel dílo neustále sledovat sledovat jejich počet a zbytečně klikat,aby se dozvěděl kdo tam něco napsal- jestli jde o nicky, co blábolí nesmysly nebo někoho, kdo se vyjadřuje konkrétně k dílu a jeho z různých pohledů nedostatkům a to bych brala také, ale kategorii druhu kritik bych asi taky vynechala.
10.12.2009 16:00
Rubik-On
patafyzik napsal(a):
chtít můžeš kritiku sebevíc, kdo Ti je schopen ji dát?
třeba ty, když máš náladu
10.12.2009 16:01
Rubik-On
ok.. vydim, že bod 2 už se vám tak nelíbí.. nevadí.. byl to jen nápad..

ale to sledování děl, to by mi udělalo fakt radost..
co Endife? - třeba jako vánoční dárek :)
10.12.2009 17:52
stanislav
si to dej do nějakýho svýho archivu, si udělej archiv: "co chci kritizovat". a máš to. sem tam se tam podíváš a je to. je tu takovejch různejch vychytávek, že další jsou už dost zbytečný, jen to umět používat... 
10.12.2009 18:06
Pan Japko
kritika, no jejej, dy´t je nuda pod každý dílo psát ty rádoby kritický bláboly
10.12.2009 18:07
malékulatékolečko
Pan Japko napsal(a):
kritika, no jejej, dy´t je nuda pod každý dílo psát ty rádoby kritický bláboly
a proč je tam tedy píšeš?
10.12.2009 18:09
Pan Japko
 
malékulatékolečko napsal(a):
Pan Japko napsal(a):
kritika, no jejej, dy´t je nuda pod každý dílo psát ty rádoby kritický bláboly
a proč je tam tedy píšeš?
já nepíšu kritiku....já žvanim.....takže jenom bláboly, ne rádoby kritický...jako ujasněme si pojmy
10.12.2009 18:25
malékulatékolečko
Pan Japko napsal(a):
 
malékulatékolečko napsal(a):
Pan Japko napsal(a):
kritika, no jejej, dy´t je nuda pod každý dílo psát ty rádoby kritický bláboly
a proč je tam tedy píšeš?
já nepíšu kritiku....já žvanim.....takže jenom bláboly, ne rádoby kritický...jako ujasněme si pojmy
promIň a koho zajímá , jak jsi zakalil a jak jsi byl spařený taktéž si ujasňuji pojmy - proč ty bláboly píšeš? Myslíš, že tím si zvedneš kredit? Ten kredit máš - máš zajímavé věci - proč se shazuješ těmi bláboly? Komu tím prospíváš....?
10.12.2009 18:31
Pan Japko
Sobě, že se bavim, že nejsem suchařípa
10.12.2009 18:36
malékulatékolečko
tak si to užij :-)))
10.12.2009 18:38
malékulatékolečko
Pan Japko napsal(a):
Sobě, že se bavim, že nejsem suchařípa
vlhkořípo :-)))
[ << ] [ < ] [ > ] [ >> ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)