Téma #1222
Autor:Rubik-On
Fórum:
LiTerra
Datum publikace:09.12.2009 17:22
Počet návštěv:1387
Počet názorů:48

vylepšení
berte to jako podnětnou diskuzi k tomu, co by kdo chtěl v prostředí tohohle serveru zlepšit - TECHNICKY...

nejsem si jistý, jestli tu nějaké takoví téma není, tak pokud ano, omlouvám se.

vytvářím tuhle diskuzi proto, že sám mám nápad/návrh a chtěl bych vědět, jestli je to: a) možné b) jestli to má podporu

1) možnost nastavit si sledování tématu stejně jako u diskuze (následné zasílání avíz) i u děl. poslední dobou se tu celkem zaměřuji na kritiku (dělejte to všichni, je to fajn). a zajímá mě. co píší i ti další. to ale znamená neustále na daná díla klikat, protože pokud mě přímo necitují, na jejich názory mi avi nepřijde.
kdo by to nechtěl, neklikl by. žádám tímto admina o reakci, jestli je to proveditelné.

2) možnost vybrat si třeba ze tří kategorií, jakou chci kritiku
dejte vybrat, tak jako se vybírá kategorie..
technicky by to mělo být proveditelné, fungovalo by to na úplně stejném principu. ideálně by to bylo vidět už v seznamu děl.. třeba jen nějakou zkratkou..
neni to podle mě nic složitýho..
navrhuju, aby tam byla možnost říct si prostě o nějakou promyšlenější kritiku. může to být čistě fakultativní. kategorii vybrat musim, tohle bych nemusel.. a nic by se u toho díla nezjevilo..

Počet úprav: 1, naposledy upravil(a) 'Rubik-On': 10.12.2009 13:14.

Názory
10.12.2009 18:40
Pan Japko

malékulatékolečko napsal(a):
Pan Japko napsal(a):
Sobě, že se bavim, že nejsem suchařípa
vlhkořípo :-)))
jojo, podle mě je problém sem chodit za literaturou, to je jako základní problém
10.12.2009 18:46
malékulatékolečko
"Pro ty, kteří rádi píší; pro ty, co rádi čtou - i pro ty, kdo si kolem toho rádi popovídají." nevím nic o tom, že by spařka byla nějakou literární zemí, oblastí, či žánrem a už vůbec ne ta, kde jsou školácké a pravopisné chyby.-)
10.12.2009 18:50
Pan Japko
no jo no, až to bude hezky všechno formální, pěkně si budou všichni tykat a tak, to bude krása...
10.12.2009 18:57
malékulatékolečko
proč formální - čeština je snad jen jen jedna ne? Pokud chceš psát jinou řečí, nabídni překlad -)
10.12.2009 20:33
Charlien

Rubik-On napsal(a):
ok.. vydim, že bod 2 už se vám tak nelíbí.. nevadí.. byl to jen nápad..

ale to sledování děl, to by mi udělalo fakt radost..
co Endife? - třeba jako vánoční dárek :)
Endif s tím problém nemá, jde jen o "lehkou" úpravu.-)
11.12.2009 11:33
stanislav

Charlien napsal(a):

Rubik-On napsal(a):

huráááááááááá!!! sláva endifovi!!!! je to génius programátorskej!
11.12.2009 11:39
Rubik-On

Charlien napsal(a):

Rubik-On napsal(a):

super. skvělé.

musím říct, že mě to docela překvapilo, že když tady člověk takhle o něco poprosí a je plebs, že to jde..

ale mám z toho velkou radost.. ! :)
12.12.2009 17:40
Alan Marceau
já myslím, že nikdo nemá právo si určovat, jakou chce kritiku... to je jako, kdybys šel na koncert a říkal divákům, jak maj tleskat...
12.12.2009 18:06
Rubik-On

Alan Marceau napsal(a):
já myslím, že nikdo nemá právo si určovat, jakou chce kritiku... to je jako, kdybys šel na koncert a říkal divákům, jak maj tleskat...
to seš jako krutej demagog..
12.12.2009 18:37
Alan Marceau
když něco napíšu, což se může snadno stát, tak si přece nebudu říkat "pište mi sem jen dlouhý litánie o tom, co jste tam všechno našli a jak si to interpretujete"... to je přece kravský... umělec si musí umět poradit s jakoukoliv kritikou, a protože my si zde hrajeme na umělce, popř. se jimi v některých případech učíme být, mělo by toto být součástí dekóru...
12.12.2009 18:39
Alan Marceau
každopádně, Rubik-One, oceňuji tvou snahu o kritiku... děláš to podobně jako Havel za normalizace... jen tak dál...
12.12.2009 22:55
Rubik-On

Alan Marceau napsal(a):
každopádně, Rubik-One, oceňuji tvou snahu o kritiku... děláš to podobně jako Havel za normalizace... jen tak dál...
12.12.2009 22:58
stanislav

Rubik-On napsal(a):

Alan Marceau napsal(a):
největší demagog chci bejt já, co mám říct?
12.12.2009 23:10
Alan Marceau
Rubik-On napsal(a):

Alan Marceau napsal(a):
ja sa polepším
12.12.2009 23:18
stanislav
nebo jako Gorbačov za perestrojky. co Rubíku? je to už lepčí příměr? 
12.12.2009 23:34
stanislav
http://music.myspace.com/index.cfm?fuseaction=music.artistalbums&artistid=10
284783&albumid=9506090

trocha klasiky.
12.12.2009 23:58
HanaKonvesz
co vylepšovat tady  dyk rada rozhodla , udělala a je to dokonalý tady, tak co ajko ta diskuze tady vůbec:-)
13.12.2009 11:05
Rubik-On

HanaKonvesz napsal(a):
co vylepšovat tady  dyk rada rozhodla , udělala a je to dokonalý tady, tak co ajko ta diskuze tady vůbec:-)
hehe
16.12.2009 19:25
sokrates
jo jo, su pro 1)
18.12.2009 15:06
džabadžabadadá
jsem pro - miluju tvoje promyšlené kritiky:o)
[ << ] [ < ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)