Téma #1210
Autor:lakrov
Fórum:
Otázky a odpovědi
Datum publikace:06.11.2009 13:29
Počet návštěv:3788
Počet názorů:85

Portréty komentujících
  Nezdá se vám, že přidáním obrázku ke jménu autora u každého komentáře se tyto -- původně literární -- webové stránky zase o krok přiblížily k různým slaboduchým 'chatům'?
  Nebo to tak jen na pohled působí?

  Přimlouvám se za zrušení téhle 'vymoženosti'. Krom jiného se tím dosáhne 'zeštíhlení' (zkrácení). sloupce komentářů. Je někdo podobného názoru?

Počet úprav: 3, naposledy upravil(a) 'lakrov': 06.11.2009 13:32.

Názory
08.11.2009 15:44
autobus
autobus.
08.11.2009 16:58
vidle
vidle se loučí!
08.11.2009 17:31
stanislav
 
vidle napsal(a):
vidle se loučí!
smutné.
08.11.2009 18:41
jardaJJ
lakrov, lakrov
proč hned tak složitý otázky
tady je literra
08.11.2009 18:51
Pan Japko
 
jardaJJ napsal(a):
lakrov, lakrov
proč hned tak složitý otázky
tady je literra
jardo sluší ti to!
08.11.2009 20:26
bříza
Mám k názoru Lakrov blízko. Pokud se do konce roku nepodaří zrealizovat tu klidovou zónu, mám zřejmě se svojí virtuální existencí na internetu smůlu. :>*. Ti, kterých se to týká, mohou tedy poznenáhlu začít slavit. Příjemnou zábavu.
08.11.2009 20:30
Pan Japko
 
bříza napsal(a):
Mám k názoru Lakrov blízko. Pokud se do konce roku nepodaří zrealizovat tu klidovou zónu, mám zřejmě se svojí virtuální existencí na internetu smůlu. :>*. Ti, kterých se to týká, mohou tedy poznenáhlu začít slavit. Příjemnou zábavu.
břízo já tě mám rád, nechoď!
08.11.2009 22:34
bříza
Pan Japko napsal(a):
 
bříza napsal(a):
Mám k názoru Lakrov blízko. Pokud se do konce roku nepodaří zrealizovat tu klidovou zónu, mám zřejmě se svojí virtuální existencí na internetu smůlu. :>*. Ti, kterých se to týká, mohou tedy poznenáhlu začít slavit. Příjemnou zábavu.
břízo já tě mám rád, nechoď!
nevěřim Ti
08.11.2009 22:35
Pan Japko
náhodou, můžeš
08.11.2009 22:37
bříza
Pan Japko napsal(a):
náhodou, můžeš
nemůžu - mám depku
08.11.2009 22:38
Pan Japko
 
bříza napsal(a):
Pan Japko napsal(a):
náhodou, můžeš
nemůžu - mám depku
to bude v pohodě břízoni! fakt že jo, vyspíš se do rána a svět bude hnedka hezčí...napíšeš pěknou poetry a bude to!
09.11.2009 01:15
stanislav
další sebekiler, to je supr. je to bezva trend vykilovat si nick(y) tady... mám ale smůlu, ponivadž mě to dycky nutí jít proti proudu...
09.11.2009 03:03
stanislav
 
Pan Japko napsal(a):
 
bříza napsal(a):
Mám k názoru Lakrov blízko. Pokud se do konce roku nepodaří zrealizovat tu klidovou zónu, mám zřejmě se svojí virtuální existencí na internetu smůlu. :>*. Ti, kterých se to týká, mohou tedy poznenáhlu začít slavit. Příjemnou zábavu.
břízo já tě mám rád, nechoď!
člověče, japko, hodně dlouze přemítám, zda bych se mohl přidat k tvé prosbě, ale asik bys mi musel pučit nějakej paprsek lásky, abych to v sobě probudil. lásku ku břízovi. vím, že je krásné milovat, ale v tomhle případě s tím mám nějaký problém či co. 
09.11.2009 03:06
stanislav
 
bříza napsal(a):
Pan Japko napsal(a):
náhodou, můžeš
nemůžu - mám depku
teď má depku kde kdo, bohužel. já mám momentálně jen nějaký nastuzení či co, ale taky to těžce nesu.
09.11.2009 05:13
Montrealer
já měl depku včera.
mám ji teď skoro každý večer.
prý to souvisí s počasím a se zkracováním dne. tomu bych i věřil.

nacpal jsem se práškama a šel si lehnout. zsapal jsem ji, potvoru.
09.11.2009 09:56
bříza
stanislav napsal(a):
 ... ale v tomhle případě s tím mám nějaký problém či co. 
Ach Stanislave - proč jen mne nemáš rád ? Proč se ve Tvém velikém srdci nenajde pár upřímných slov povzbuzení, která by zabránila jak mému odchodu, tak i mému citovému vydírání ? Já vím ... hádal jsem se s Haničkou, pateticky moralizoval a zastával se Klause ... psal jsem k Tobě modlitbu - coby nezpochybnitelnému vládci Literry a největšímu fajtrovi .... jehož nelaskavý pohled ve mě probudil nejistotu, která narostla do sebevražedných rozměrů ....... můžeš mi bratře v bytí odpustit ? Nemůžeš si mne oblíbit ? Nebo mne alespoň svým soucitem obšťastnit - nemůžeme - li souznít ? Cožpak šamani a komtuři neumí paprsek lásky sami vyvzdorovat zpodlebí ? To se musíš Japka doprošovat?
Nebo mě jenom s odporem seškrábneš z lopaty, dáš si kafíčko se spokojeným pocitem, že další obtížný hmyz ve Tvém světě skončil svoji nehodnou existenci ? Ach Bože - kam jsme to klesli ...
09.11.2009 09:57
stanislav
spát je nejspíš dobrý na depku. otázka ovšem, zda po probuzení to je lepší. nikdy jsem na antidepresivech nebyl. takže asik regulerní depky neni muj styl, přesto si myslim, že pro to docela mám pochopení. 
09.11.2009 10:02
stanislav
břízo, připrav se, vyšlu k tobě paprsek Lásky, v noci jsem asi nebyl uplně fit. se kaju. dorazit by to mělo za nějakou chvilku, mám loudavý paprsky. a jsem asik 30 km od Praha. někdy nedorazej, že se jako někde zapomenou, ale budu se hodně soustředit, jo... třeba to svedu....  
09.11.2009 10:03
Montrealer
Dneska mně ani to spaní moc nepomohlo. Ráno jsem měl obdivuhodný rozhovor s pečovatelkou:
"jaký je dneska den?" ptal jsem se jí
"pondělí" odpověděla
"a měsíc?" ptám se dál
"listopad"
"takže to vyšetření 22.10. odpoledne jsem už zmeškal?"
"Jo, zmeškal"
09.11.2009 10:05
stanislav
Montrelaere, to je fajn, že tápeš v čase, to jako je vidět, že si hlava odpočinula, si myslim. 
[ << ] [ < ] [ > ] [ >> ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)