Téma #1164
Autor:Alan Marceau
Fórum:
Obecná diskuze
Datum publikace:26.07.2009 16:54
Počet návštěv:2338
Počet názorů:52

Znáte Sunflower Caravan?
Toť otázka.

A ještě přidám druhou otázku. Jaká je Vaše nejoblíbenější píseň od Beatles?

Počet úprav: 1, naposledy upravil(a) 'Alan Marceau': 26.07.2009 17:26.

Názory
28.07.2009 19:37
ziggy
Pan Japko napsal(a):
jako něco z český mjůsik je dobrý, ale hodně málo a spíš to, co neni známý
súhlas ..čas od času (dlhého času) nečo vyraší s androše alebo alternatívy
28.07.2009 23:19
00
patafyzik napsal(a):
od nul to sedí :-/
...málo fantazie - málo tolerance - snad ti to ani nevyčítám - svět jde doprdele komplet....
29.07.2009 11:08
Alan Marceau
ziggy napsal(a):
Pan Japko napsal(a):
 
ziggy napsal(a):
1) s.c. nuda a nuda jak všetko české ..pff pff
2) komplet celý revolver
nekecej ziggy
ja diskutujem:) ..ale pravda je že čo čech to fanda české muziky a českých filmov (výhradne)
mně česká muzika většinou přijde dost zaprděná, ale sunflower caravan je jediná česká kapela, která má zahraniční rozměr... a je schopná přijet po jednom karlovarském koncertu, kam přijde 10 lidí, na druhý, kam přijde opět 10 lidí, a je fantastická... toho si cením
29.07.2009 11:16
stanislav
já mám rád prostitutes.
29.07.2009 11:17
Pan Japko
já mám rád wet panties
29.07.2009 11:17
stanislav
http://bandzone.cz/theprostitutes
29.07.2009 11:18
stanislav
 
Pan Japko napsal(a):
já mám rád wet panties
ty sou boží. jojo.
29.07.2009 15:59
Lubor Libý
ziggy napsal(a):
Pan Japko napsal(a):
 
ziggy napsal(a):
1) s.c. nuda a nuda jak všetko české ..pff pff 2) komplet celý revolver
nekecej ziggy
ja diskutujem:) ..ale pravda je že čo čech to fanda české muziky a českých filmov (výhradne)
ziggy, já český filmy většinou nesnášim
29.07.2009 23:10
Alan Marceau
prostitutes jsou be šťávy... a jedinej českej film za posledních mnoho let, kterej za něco stojí, je Nuda v Brně... ale tady v tý zemi je takovej dobrej zvyk, že když tu vznikne něco dobrýho a proflákne se to, tak se to pak napodobuje a opakuje tak dlouho, dokud to není úplně blbý a nudný... to je třeba případ vypsaný fiXy, která bejvala moc dobrá, ale pak se najednou proslavila a šla do háje... doufám, že se to nestane sunflower caravan, jako že určitě jo
29.07.2009 23:19
stanislav
mi to neva, že nemaj šťávu. mi přídou cooly, kdysi sem ujížděl na colour factory, a filmu šeptej... jako ten se mi zatim nepřejed... kdykoliv ho vidim, příde mi dobrej, supr atmoška devadesátek...
31.07.2009 08:08
ziggy
Lubor Libý napsal(a):
ziggy napsal(a):
Pan Japko napsal(a):
 
ziggy napsal(a):
1) s.c. nuda a nuda jak všetko české ..pff pff 2) komplet celý revolver
nekecej ziggy
ja diskutujem:) ..ale pravda je že čo čech to fanda české muziky a českých filmov (výhradne)
ziggy, já český filmy většinou nesnášim
výjimka:)
31.07.2009 16:51
animovaný medvídek
Z brouků žlutá ponorka,samo seržanta vepře a možná i něco jiného :) Sunflower Caravan znám jenom od názvu
31.07.2009 16:59
Pan Japko
 
animovaný medvídek napsal(a):
Z brouků žlutá ponorka,samo seržanta vepře a možná i něco jiného :) Sunflower Caravan znám jenom od názvu
sou dobrý jako,...hrajou hezky:-)
31.07.2009 17:16
ziggy
stanislav napsal(a):
mi to neva, že nemaj šťávu. mi přídou cooly, kdysi sem ujížděl na colour factory, a filmu šeptej... jako ten se mi zatim nepřejed... kdykoliv ho vidim, příde mi dobrej, supr atmoška devadesátek...
supr atmoška devadesátek... ale na jaký planetě? ..na zemi sa takto nikto s nikým nebaví:D
31.07.2009 19:16
malékulatékolečko
Tomorrow Never Knows...
12.08.2009 12:30
Wiki
Lubor Libý napsal(a):
Sunflower caravan neznám, od Beatles mám nejradši While my quitar gently weeps (co se týče originálu; tak nějak se mi jako nejzajímavější z těch čtyř dlouhodobě jeví Harrison), ovšem nejradši, co se týče muziky, mám beatlesovské předělávky od Thierryho Zaboitzeffa z desky Dr. Zab Vol. 2 The Fantomatick Bands, to je něco geniálního. Více o tomto kmenovém členu slavných Art Zoyd zde: www.zaboitzeff.org. :-)
úsměv, moje nejoblíbenější od Beatles a George byl můj nejoblíbejší ...
předělávky moc neznám
12.08.2009 13:46
Lubor Libý
Wiki napsal(a):
Lubor Libý napsal(a):
Sunflower caravan neznám, od Beatles mám nejradši While my quitar gently weeps (co se týče originálu; tak nějak se mi jako nejzajímavější z těch čtyř dlouhodobě jeví Harrison), ovšem nejradši, co se týče muziky, mám beatlesovské předělávky od Thierryho Zaboitzeffa z desky Dr. Zab Vol. 2 The Fantomatick Bands, to je něco geniálního. Více o tomto kmenovém členu slavných Art Zoyd zde: www.zaboitzeff.org. :-)
úsměv, moje nejoblíbenější od Beatles a George byl můj nejoblíbejší ... předělávky moc neznám
pošli mi na sebe do zprávy mailovou adresu
12.08.2009 13:54
patafyzik
stačí, že to pošleš na wopi@seznam.cz, my si to poslechnem spolu :)
12.08.2009 14:13
Lubor Libý
patafyzik napsal(a):
stačí, že to pošleš na wopi@seznam.cz, my si to poslechnem spolu :)
dobře, večer to snad dám:-)
12.08.2009 23:31
Lubor Libý
patafyzik napsal(a):
stačí, že to pošleš na wopi@seznam.cz, my si to poslechnem spolu :)
Tak si to užijte:-)



[ << ] [ < ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)