Téma #1160
Autor:danuwaanalihi
Fórum:
LiTerra
Datum publikace:15.07.2009 14:39
Počet návštěv:3320
Počet názorů:311

...rada starších...
Zdravím,
z môjho pohľadu je tu pár užívateľov, ktorých názor si cením viac ako iných. Píšu dobre. Fotia dobre. Kreslia dobre. Alebo komentujú rozumne a vhodne. Navrhujem nainštalovať niečo ako radu starších. Skupinu ľudí, ktorý budú môcť ako jediný udeľovať niečo ako MEGAGUĽE :).
Ja by som osobne navrhol do nominací:
briza,
Natasha,
Dominika,
guy
haha
myšák
Aglája
random night
Atalanta

Co Vy na to? List je možné samozrejme upraviť...

Názory
30.07.2009 22:54
danuwaanalihi
narvah napsal(a):
bych jako balil saky paky, kdyby tu měl někdo nějaký podivný pravomoce. to by bylo jak výběrování na písmáku. tohle mi dost smrdí elitářstvím
to bych byl ale celkem rad... elitarstvi je dobra vec... :)
30.07.2009 22:55
danuwaanalihi
danuwaanalihi napsal(a):
narvah napsal(a):
bych jako balil saky paky, kdyby tu měl někdo nějaký podivný pravomoce. to by bylo jak výběrování na písmáku. tohle mi dost smrdí elitářstvím
to bych byl ale celkem rad... elitarstvi je dobra vec... :)
ja jsem elita i bez literry :) tuhle ke stesti nepotrebuju ;)
stromors
elita jelita kopyta
přes pláně do nebeský
narvah
navrhne seznam kámošů a už to jede. hezky je pochválí, namaže med kolem huby a ukončí to slovy, že je list možné ještě možno upravit. to je od něj mooooc pěkný!
30.07.2009 22:57
narvah
radši si to zas zamkni danu, a jdi něco pěknýho vyblesknout
30.07.2009 22:58
stromors
já jdu spát, heč
30.07.2009 22:58
Pan Japko

narvah napsal(a):
navrhne seznam kámošů a už to jede. hezky je pochválí, namaže med kolem huby a ukončí to slovy, že je list možné ještě možno upravit. to je od něj mooooc pěkný!
mně to je fuk, jako haha i už dala megakuli, takže jsem spokojenej
30.07.2009 22:59
Pan Japko

stromors napsal(a):
já jdu spát, heč
s tim vopatrně:-)
stanislav
já sem nikdy neblil elyta. já byl dycky vobtížnej hmiz. ajko. a taky jako to dávám bez nějakých žaludkovejch vředů... šecko de, když se chce...
danuwaanalihi
narvah napsal(a):
kamosu? briza mne posila do prdele a za nim stojim, ze tam ma patrit. natasha taky :) a vlastne vetsina tech co jsem navrhnul :)
stanislav
Pan Japko napsal(a):

stromors napsal(a):
já jdu spát, heč
hlavně se trefit do postele, spát někde na schodech, to neni to vono
stromors
Pan Japko napsal(a):

stromors napsal(a):
já jdu spát, heč
nojo, máme dost vysokou postel, asik se přivážu k polštářu
30.07.2009 23:01
stanislav
danuwaanalihi napsal(a):
narvah napsal(a):
kamosu? briza mne posila do prdele a za nim stojim, ze tam ma patrit. natasha taky :) a vlastne vetsina tech co jsem navrhnul :)
já bych se s tebou klidně kamarádil. kdyby si chtěl. chceš? ale já nejsem ten elitex...
30.07.2009 23:02
narvah
do mě rejou komáři. budu je muset vykilovat než pudu spat
30.07.2009 23:03
stromors
narvah napsal(a):
tyjo Kompáři! :)
30.07.2009 23:04
danuwaanalihi
stanislav napsal(a):
danuwaanalihi napsal(a):
narvah napsal(a):
já bych se s tebou klidně kamarádil. kdyby si chtěl. chceš? ale já nejsem ten elitex...
stando. nenadarmo par lidi rika, ze je to vasinova literra :) dyt si tady jedinej aktivista a to znamena ze jsi elita. i kdyz nechces :)
30.07.2009 23:04
Pan Japko

narvah napsal(a):
komáry máme na chatě, ale kilovat komáry je fajn, jako jeden na noc a stačí ti, se nevyspíš
30.07.2009 23:05
narvah

Pan Japko napsal(a):

narvah napsal(a):
komáry máme na chatě, ale kilovat komáry je fajn, jako jeden na noc a stačí ti, se nevyspíš
komáři štípaj
30.07.2009 23:07
stanislav
Danu, já sem tu furt, to je celý. zatim mě eště neblokli, i když jako sem nejednou byl děsně drsnej, třebars když sem vyhlásil spešl výběrovou hladovku, že estli nepřestanou ubližovat karlovi letounovi, tak nebudu jíst hrách a podobně... to se psal rok 2005 nebo štyry. jako karel byl tady první dyzydent.
31.07.2009 08:33
stromors
karel letoun je príma!
[ << ] [ < ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)