Téma #1153
Autor:Mario Czerney
Fórum:
LiTerra
Datum publikace:09.07.2009 19:03
Počet návštěv:919
Počet názorů:20

zóny, oblasti a šulíni
nebylo by na škodu, po zkušenostech s otravnejma šulínama, vymyslet - lépe řečeno - nechat vymyslet samotnými uživateli, další zóny: kromě jasoně a drsoně, vytříděno - mít možnost se vyhnout šulinům

nemuselo by se to jmenovat zóny, ty ať tu jsou, ale třeba oblasti - taková teritoria rozdělená ostnatým drátem

Vtip by spočíval v tom, že každý by musel být členem nějaké oblasti. Já jako autor bych si pak mohl vybrat, kterým oblastem se moje dílko zobrazí a taky si budu vybírat, ve které oblasti, teritoriu, budu chtít být... Uživatelé v každé oblasti si budou moci rozhodnout, jestli tam chtějí moje díla nebo nechtějí, bude to taková samospráva... Bude k tomu stačit tlačítko s názvem: "nedoporučuji autora ve své zóně" - a když tohle udělá nadpoloviční většina - má prostě autor do té zóny vstup zakázanej...
Asi to vypadá složitě, ale někteří z vás to pochopí, nejste blbí:)

Chápu, je to asi hodně nereálné, ale nápad to není špatnej, - časem bychom se dopracovali do různých unií, svazů, slumů a rezervací, což by nemuselo být tak zlé - a mohli bychom pořádat turnaje ve volejbale nebo v malé kopané, či večírky a summity oblastních prezidentů:)

Názory
09.07.2009 19:04
Mario Czerney
a každá oblast by měla svojí vlajku a mohlo by se jezdit na výměnné pobyty a zakládat nadnárodní akciovky, družby  a vyhlašovat válečné konflikty
09.07.2009 20:45
00
:o)))) smutně geniální....lidi holt blbnou - co s tím naděláme
09.07.2009 20:48
Charlien
není to až tak mimo mísu:-)
10.07.2009 07:57
narvah
a pude se ti pak vyhnout?
10.07.2009 08:40
pítchenka
navrhuji založit sudetočeskou ligu :-) deprivantů a věčných odbojářů proti měšťanské pokrytecké selance 
10.07.2009 09:03
Mario Czerney
OO:
Všechno je jen Stvořitelova hra, s jasně danými pravidly. Průser je v tom, že je pořád mění.))

Charlien:

Grafický vzhled Literry by se totálně změnil. Místo současné tabulky by se nám na obrazovce ukázala mapa oblastí. Bez přihlášení by ses mohl podívat kamkoliv, ale po přihlášení jen do spřátelených území a rezervací. Potkávali by se jen ti, co se potkat chtějí, teda kromě agentů. Ano, dokážu si představit, že by každá země měla svojí síť agentů - která by bojovala jak s vnitřním tak i s vnějším nepřítelem:)

narvah:
Tak když už jsi to narvahu opět přesunul do osobní roviny, pokládám za vhodné ti odpovědět.

Vyhnout se mi nedokážeš. Ty jako špicl, práskač, provokatérský donašeč, mě budeš pořád nahánět.
Něco tě na mně neskonale fascinuje. Jsem pro tebe nedostižitelným, vždycky budeš někde čekat a hlídat co já udělám. Něco tě na mně fascinuje takovým způsobem, že jsi z toho celý nesvůj. Tvůj pracně budovaný svět se vždycky rozpadne jako domeček z karet, když kolem něho projdu já. Jen lehkým pokynutím mé hlavy jsou z něho trosky. Jsi odsouzen na věky věků být jen dotěrnou mazlavou hmotou, kterou  kdykoliv budu chtít, rozšlápnu jak švába. Na nic je ti tvá pseudo-psychologie, když proti tobě stojí člověk jako já, tvůj duchovní vhled je podoben vztahu holícího strojku a krému na boty. Vždycky tě bude fascinovat má nespoutanost a svoboda, po které tajně toužíš. Budeš zřejmě úspěšný v tom čem si zamaneš, tvá ctižádost bude naplněna, ale když potkáš mě, zase se začneš bát a začneš pociťovat prázdnotu ze všeho, co jsi udělal. V očích většiny budeš budeš tím správným, ale ta většina, včetně tebe, zůstane v neodolatené tužbě se ni aspoň přiblížit.
K tomu, aby ses přiblížil ke mně, musíš mít hodně odvahy, musíš odhodit ty svoje masky, které po tobě žádá společnost a když se dostaneš blízko, musíš počítat s tím, že tě spálím na popel - jestli teda nezdrhneš.
http://www.youtube.com/watch?v=r008oAiLL2U
10.07.2009 10:00
zhlavypeří
k spánku se složiti na otoman
miluje každičký megaloman
víčka těžká jak z olova
jizba chladná je - ledová
však hřejí víc než peřiny
megalomanické vidiny

10.07.2009 11:00
narvah
mário, přiblížit se tobě, to je asi to poslední, co bych chtěl, hehe. je to dost úděsný, co píšeš. ztratil si naprosto náhled. 
10.07.2009 13:20
Mario Czerney
Na hehe pozor, to je něco jako vzteklina.
10.07.2009 13:26
narvah
hehe
11.07.2009 18:19
Alan Marceau
Myslím, že bude jednodušší založit nový server...
12.07.2009 14:16
bříza
Alan Marceau napsal(a):
- neboj - to zvládnem :), ale nebude to hned
12.07.2009 22:14
Mario Czerney

Alan Marceau napsal(a):
Samozřejmě - nebo osídlit jinou planetu, virtuálně třeba:). A pak vést kosmické války, jak jinak...

pítchenka napsal(a):
navrhuji založit sudetočeskou ligu :-) deprivantů a věčných odbojářů proti měšťanské pokrytecké selance 
To nevím: nebudu přece zakládat něco jen proto, abych bojoval proti něčemu. :)
13.07.2009 16:15
HarryHH
Zakládat spolky a bratrstva je věc veskrze bohulibá ...

.... a zakládat bratrstva šulínů a pičkinů .... to je přímo dílo boží ... :-))

***- .... to snad musí uznat každý ... kdo už někdy něco zakládal ...

třeba SČSP, ... SRPŠ, ... A NEBO KLUB CTITELŮ MARXISMU LENINISMU ...

zhlavypeří napsal(a):

k spánku se složiti na otoman
miluje každičký megaloman
víčka těžká jak z olova
jizba chladná je - ledová
však hřejí víc než peřiny
megalomanické vidiny
v hajzlíku na řiti
co si mám počíti
s myšlenkou mádhernou
v prostředí vonném

je mi z Vás na blití
musím si zahníti
myšlenkou mádhernou
v tomle dni soudném ...

***- .... a bude po mém ....

.
14.07.2009 21:01
pítchenka
Jsi jen pustej žvanil, Haríku! Dělám si srandu, Mário, jedu na chajdu, a virtuál mi může bejt u ... ehm. čus
14.07.2009 21:03
narvah
bus
14.07.2009 22:40
Mario Czerney

pítchenka napsal(a):
Jsi jen pustej žvanil, Haríku! Dělám si srandu, Mário, jedu na chajdu, a virtuál mi může bejt u ... ehm. čus
Tak  hodně sluníčka.)
15.07.2009 09:10
HarryHH
pítchenka napsal(a):
... to je motůrek, ...

***- ... a chytá na první našlápnutí ... :-))
---------------------------------------------------------------------------

... ale jinak dobrý, ...
poňváč nápady / třeba i blbý ... /*
je třeba sušit, a konzervovat ...
na časy zlé - kdy už ani to hovno z nás nevypadne ... :-))

... Tak hodně sluníčka.) ... + foukání na bebíčka, ...

a taky bažantů v lesích a lukách ...
i u lůžek na LDN a cvokhauzech ... prostatických prozaických básníků ...

15.07.2009 10:52
stanislav
Harry, bacha na klíšťáky!
01.08.2009 16:06
sokrates
no, i těch pár reakcí tady ukazuje, že by takový systém užitečný byl ... máš můj hlas Maruško :-)

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)