Téma #1129
Autor:random_night
Fórum:
LiTerra
Datum publikace:29.05.2009 18:21
Počet návštěv:3928
Počet názorů:167

Konev, jaký je tvůj přínos?
Mám dost schovávání, blokování nepohodlných, upozorňování na pravopisné chyby těch, na jejichž slova nejsi schopná najít argumenty...

Ptám se, když už jsi pronesla názor, že je třeba dbát toho, aby literární země byla skutečně literární zemí; jaký je tvůj přínos LiTeřře coby literární zemi?!

Ptám se, protože chci odpověď, protože tohle prostě potřebuju vysvětlit. Ne proto, aby sis mohla zase připadat perzekuovaně - a chudinko, jen proto, že nejsi profesionální fotografka, ach... - ani proto, aby ses mohla stavět do pózy největši mučednice... Já to prostě chci vědět, protože jsem zjevně něco přehlédla! Kde je tvůj přínos téhle literární zemi?

Názory
03.06.2009 16:01
Wiki
nojo, Lu-Po už nemám ten mladistvý ostroztrak, tvary a barvy se mi prolínaj a td. Připadá mi to prostě zbytečný a asi i trochu směšný, celá tahle diskuze.
Ale to je muj stařeckej náhled na věc :-)
03.06.2009 16:06
Lu_Po
Wiki napsal(a):
nojo, Lu-Po už nemám ten mladistvý ostroztrak, tvary a barvy se mi prolínaj a td. Připadá mi to prostě zbytečný a asi i trochu směšný, celá tahle diskuze. Ale to je muj stařeckej náhled na věc :-)
ne to je v pohodě ... tej vytrvalosti se taku u Random mírně divim, ale proč ne ... neurážím a když se pak pod dílem Konvaliny vyjádřím ... a to bez jakéhokoliv urážení ... hodí mě do pytle k ostatním a na mého zeleného smajlíka napíše: pičím sluší zelená ... tak co mi pak jako zbyde ... napsal jsem ji ať si přečte kodex a nic ... upozornil sem ji podruhé a čekal jsem omluvu ... nic. Promiň ale ta holčina si za to může sama
03.06.2009 16:12
random_night
Lu_Po napsal(a):
Wiki napsal(a):
nojo, Lu-Po už nemám ten mladistvý ostroztrak, tvary a barvy se mi prolínaj a td. Připadá mi to prostě zbytečný a asi i trochu směšný, celá tahle diskuze. Ale to je muj stařeckej náhled na věc :-)
ne to je v pohodě ... tej vytrvalosti se taku u Random mírně divim, ale proč ne ... neurážím a když se pak pod dílem Konvaliny vyjádřím ... a to bez jakéhokoliv urážení ... hodí mě do pytle k ostatním a na mého zeleného smajlíka napíše: pičím sluší zelená ... tak co mi pak jako zbyde ... napsal jsem ji ať si přečte kodex a nic ... upozornil sem ji podruhé a čekal jsem omluvu ... nic. Promiň ale ta holčina si za to může sama
když mě to prostě vážně zajímá, jestli si doopravdy upřímně myslí, že literární zemi, kterou sama vzývala, něco přináší, nebo jestli je tu prostě natruc nebo proč...
03.06.2009 16:24
random_night
Konvalina napsal(a):
Nehodlám se s tebou bavit, random, ale kápla jsi na to - dneska jsem tady opravdu už jenom natruc. Přesto jsem až doteď byla svým způsobem pro LiTerru přínosem, tobě se ale nebudu zpovídat, proč. Tímto jsem do diskuze vstoupila a tímto končím, netřeba mi více psát, nemám, co bych dodala.
aha.
tak v tuhle chvíli už jsi skutečně ztratila poslední špetku mojí úcty, protože - jenom záměrně lidem kazíš radost. dost se mi hnusíš.
03.06.2009 16:28
random_night
Konvalina napsal(a):
Vlastně jo, nejsem Konev, ale Konvalina!

tobě je jedno, že lidem sereš po záhonech => mně je jedno, co si myslíš, že jsi.
03.06.2009 16:37
random_night
"Vedení serveru si vyhrazuje právo znepřístupnit příspěvky urážlivé, obscénní, vulgární, pomlouvačné, klamavé, nenávistné, výhružné, obsahující odkazy na stránky se sexuálním, odpudivým či nelegálním obsahem, podněcující k nelegální aktivitě či jinak v rozporu se zákonem, poškozující dobré jméno serveru či ohrožující jeho bezpečnost, jakož i účinně zamezit pisateli v jejich dalšímu zveřejňování."

...

vzhledem k tomu, že Konev právě přiznala, že je tu natruc, čili že záměrně škodí, a že její přispívání tedy nejen nepodporuje, ale naopak potlačuje účel serveru LiTerra.cz, tak, jak je popsán v Kodexu, považuji veškeré její příspěvky za nenávistné - protože jsou projevem nenávisti proti komukoliv, komu natruc sem přispívá.

žádám, aby jí v tom bylo zamezeno.
03.06.2009 16:41
patafyzik
random, zklidni se....
03.06.2009 16:43
random_night
patafyzik napsal(a):
random, zklidni se....
já jsem poměrně klidná
mimochodem, proč?
03.06.2009 17:02
stanislavv
má to tu chybu, že jako korektorka stojíž za houby. nemáš vůbec cit pro jazyk, Konvalino... jako korektorka beletrie, poezie či čeho by ses nemohla uživit, to si piš, pár naivů ti to ještě dlabe... ale každýmu to časem dojde, že jsi v tejhle oblasti jak slon v porculánu...
03.06.2009 17:08
stanislavv
co si tak pamatuju, tak někoho sháněla do nakladatelství Jana, když jsem jí řek, že máš zájem, jen si poklepala na čelo, neni totiž trubka, jak mnohej tady... co má potíže s mně mě atd. to umí každej, kdo sledoval čestinu aspoň lehce ve škole, dál to nedotáhneš... marná snaha...
03.06.2009 17:08
stanislavv
jen se tady vnucuješ analfabetum... 
03.06.2009 20:18
Pomerančová
random, pust si horor...
03.06.2009 20:19
random_night
Pomerančová napsal(a):
random, pust si horor...
ne, spad by na mě papír.
03.06.2009 20:21
Pomerančová
random_night napsal(a):
Pomerančová napsal(a):
random, pust si horor...
ne, spad by na mě papír.
na me dneska padal pyl a mam oci jako zombie...
03.06.2009 20:33
random_night
Pomerančová napsal(a):
random_night napsal(a):
Pomerančová napsal(a):
random, pust si horor...
ne, spad by na mě papír.
na me dneska padal pyl a mam oci jako zombie...
na mě to taky dneska nějak padlo
03.06.2009 20:33
narvah
konvalina byla kdysi fajn. jako kdysi jsem ji bral. člověk jednoduší, s duší. to byl. jenže jako ta duše jaxi vyprchala
03.06.2009 20:34
random_night
narvah napsal(a):
konvalina byla kdysi fajn. jako kdysi jsem ji bral. člověk jednoduší, s duší. to byl. jenže jako ta duše jaxi vyprchala
ju
taky byla doba, kdy jsem si s ní psala celkem ok
03.06.2009 20:39
narvah
no, myslím, že každej má někdy nenávistný období. konvalna si tím teď prochází. myslím, že je to o to horší, že liderka je jeden z jejich málo společníků v jejím životě.

na druhé straně: je zákeřná. někdy velmi nechutná. no merci, když na to přijde. ale mě už to stejně přestalo bavit
04.06.2009 10:51
LISKA
já už jsem na "přínos",myslím, kápla; každá třída potřebuje svého otloukánka. Konvalina se zvolila sama. Nezbýva než poděkovat za její obětavost, ukončit diskuz a pokračovat ve vlastní "tvorbě".
04.06.2009 10:53
stanislavv
LISKA napsal(a):
já už jsem na "přínos",myslím, kápla; každá třída potřebuje svého otloukánka. Konvalina se zvolila sama. Nezbýva než poděkovat za její obětavost, ukončit diskuz a pokračovat ve vlastní "tvorbě".
svatá slova!
[ << ] [ < ] [ > ] [ >> ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)