Téma #1129
Autor:random_night
Fórum:
LiTerra
Datum publikace:29.05.2009 18:21
Počet návštěv:3921
Počet názorů:167

Konev, jaký je tvůj přínos?
Mám dost schovávání, blokování nepohodlných, upozorňování na pravopisné chyby těch, na jejichž slova nejsi schopná najít argumenty...

Ptám se, když už jsi pronesla názor, že je třeba dbát toho, aby literární země byla skutečně literární zemí; jaký je tvůj přínos LiTeřře coby literární zemi?!

Ptám se, protože chci odpověď, protože tohle prostě potřebuju vysvětlit. Ne proto, aby sis mohla zase připadat perzekuovaně - a chudinko, jen proto, že nejsi profesionální fotografka, ach... - ani proto, aby ses mohla stavět do pózy největši mučednice... Já to prostě chci vědět, protože jsem zjevně něco přehlédla! Kde je tvůj přínos téhle literární zemi?

Názory
30.05.2009 16:50
random_night
Albireo napsal(a):
Myslím, že jen málo liteřanů pri Literru představuje literární přínos. Přesto tady nejsou zbyteční.
O literárním přínosu slovo nezaznělo, ptám se na přínos literární zemi.
01.06.2009 08:49
Charlien
nejlíp by bylo, když už chceš něco takovýho vědět, říct o svém přínosu, to by bylo fér:-)
01.06.2009 09:05
stanislavv
Charlien napsal(a):
nejlíp by bylo, když už chceš něco takovýho vědět, říct o svém přínosu, to by bylo fér:-)
jasně. kdo nejvíc přinese, vyhraje nějakou cenu, že jo... :o))
01.06.2009 11:58
Holan
Charlien napsal(a):
nejlíp by bylo, když už chceš něco takovýho vědět, říct o svém přínosu, to by bylo fér:-)
já si to nemyslím :-)) publikovat pravidelně stupidní foto na literrární ser-ver mi přijde silně nepochopitelný...
01.06.2009 12:55
LISKA
stanislavv napsal(a):
Charlien napsal(a):
nejlíp by bylo, když už chceš něco takovýho vědět, říct o svém přínosu, to by bylo fér:-)
jasně. kdo nejvíc přinese, vyhraje nějakou cenu, že jo... :o))
Já se snažím si hlavně něco odnést
01.06.2009 14:27
Zetžet
...hlavně, aby se odtud něco nevyneslo, co by si o nás svět pomyslel...:o)))
01.06.2009 15:05
jardaJJ
proč si myslíte že tady nepublikujou lidi co tady byli dřív doma
serte na konvalinu, fakt, serte na jiný co vám vaděj
čet blbů pod každým druhým dílkem
jo, to je literra, někdo se oháněl nyxem, tam by si nedovolil desetinu
random je určitě přínosem, publikuje totiž básničky
jen
kdo se snaží o podobný?
jasně, měl bych začít u sebe, tak jo, nechci už dávat něco někam kde samotná publikace ztratila svůj původní význam, a lidi, ty pro který sem psával svý hloupůstky tady už stejně nejsou, tak se můžu jen hloupě čílit
01.06.2009 15:12
random_night
Charlien napsal(a):
nejlíp by bylo, když už chceš něco takovýho vědět, říct o svém přínosu, to by bylo fér:-)
píšu a dělám bordel, což podporuje tvůrčí proces :P
01.06.2009 15:29
patafyzik
random_night napsal(a):
píšu a dělám bordel, což podporuje tvůrčí proces :P
tak
01.06.2009 15:35
jardaJJ
patafyzik napsal(a):
random_night napsal(a):
píšu a dělám bordel, což podporuje tvůrčí proces :P
tak
škoda, to neumím
01.06.2009 16:23
Zetžet
...no nic - přřijde vám něco závadného na této říkance?

PLESK
Pro mě nejsi žádný racek
- ty jsi prase a to jsem mírný
zasloužil by i pár facek...
...ale musím do čistírny

...já jen, že jsem ji dal pod dnes publikovaný obrázek racka a byla smazána - většinou nechácám věci proplou, ale nasrat se umím - jen doufám, že došlo pouze k nepochopení... (i když nechápu, co na tom k nepochopení je)

01.06.2009 16:35
random_night
Zetžet napsal(a):
...no nic - přřijde vám něco závadného na této říkance?

PLESK
Pro mě nejsi žádný racek
- ty jsi prase a to jsem mírný
zasloužil by i pár facek...
...ale musím do čistírny

...já jen, že jsem ji dal pod dnes publikovaný obrázek racka a byla smazána - většinou nechácám věci proplou, ale nasrat se umím - jen doufám, že došlo pouze k nepochopení... (i když nechápu, co na tom k nepochopení je)
mně je to fuk - ale souvislost s diskusí nevidím
01.06.2009 16:38
Holan
já si to nemyslím :-)) publikovat pravidelně stupidní foto na literrární ser-ver mi přijde silně nepochopitelný...
já si to nemyslím :-)) publikovat pravidelně stupidní foto na literrární ser-ver mi přijde silně nepochopitelný...
já si to nemyslím :-)) publikovat pravidelně stupidní foto na literrární ser-ver mi přijde silně nepochopitelný...
já si to nemyslím :-)) publikovat pravidelně stupidní foto na literrární ser-ver mi přijde silně nepochopitelný...
já si to nemyslím :-)) publikovat pravidelně stupidní foto na literrární ser-ver mi přijde silně nepochopitelný...
01.06.2009 16:40
Holan
a navíc ten kdo se chlubí takovejma slaboduchostma my nebude psát názor. To snad je pochopitelné :-) milá odvážná Konev
01.06.2009 16:40
Zetžet
To není diskuze, kde se řeší osobní jednotlivosti? To abych na to téma založil novou... No vlastně, ony už tady diskuze na jiné téma ani nejsou...
01.06.2009 16:43
Holan
Zetžet napsal(a):
To není diskuze, kde se řeší osobní jednotlivosti? To abych na to téma založil novou... No vlastně, ony už tady diskuze na jiné téma ani nejsou...
právě... :-)))
01.06.2009 19:14
silent
patafyzik napsal(a):
random_night napsal(a):
píšu a dělám bordel, což podporuje tvůrčí proces :P
tak
najednou páťo...znám některé, co dělají totéž, a jsou v bloku:))
01.06.2009 19:16
random_night
silent napsal(a):
patafyzik napsal(a):
random_night napsal(a):
píšu a dělám bordel, což podporuje tvůrčí proces :P
tak
najednou páťo...znám některé, co dělají totéž, a jsou v bloku:))
á jé - kterépak to jsou?
01.06.2009 19:19
random_night
ale jo, si taky vždycky říkám, že tam skončím ale... já jenom říkám pravdu a tak :)
01.06.2009 19:23
Zetžet
random_night napsal(a):
ale jo, si taky vždycky říkám, že tam skončím ale... já jenom říkám pravdu a tak :)
Svatá prostato...:o)
[ << ] [ < ] [ > ] [ >> ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)