Téma #1129
Autor:random_night
Fórum:
LiTerra
Datum publikace:29.05.2009 18:21
Počet návštěv:2488
Počet názorů:167

Konev, jaký je tvůj přínos?
Mám dost schovávání, blokování nepohodlných, upozorňování na pravopisné chyby těch, na jejichž slova nejsi schopná najít argumenty...

Ptám se, když už jsi pronesla názor, že je třeba dbát toho, aby literární země byla skutečně literární zemí; jaký je tvůj přínos LiTeřře coby literární zemi?!

Ptám se, protože chci odpověď, protože tohle prostě potřebuju vysvětlit. Ne proto, aby sis mohla zase připadat perzekuovaně - a chudinko, jen proto, že nejsi profesionální fotografka, ach... - ani proto, aby ses mohla stavět do pózy největši mučednice... Já to prostě chci vědět, protože jsem zjevně něco přehlédla! Kde je tvůj přínos téhle literární zemi?

Názory
05.06.2009 22:01
narvah

patafyzik napsal(a):
Kam se hrobe konev na marsé. Teprve její výblitky daly servru tu správnou bžundu. Takovou koncentraci zloby a hlouposti jsem neviděl už desetiletí.
05.06.2009 22:02
narvah
holt písmák jí byl malej
05.06.2009 22:03
patafyzik
tady si užije a já taky :)) už se těším
05.06.2009 22:06
narvah
jako mylenka je slušnej kalibr. mohla by být legrace ;)
05.06.2009 22:40
stanislavv
narvah napsal(a):
jako mylenka je slušnej kalibr. mohla by být legrace ;)
zablokovat šecko. utýct před ní. jinak to nevidim...
05.06.2009 22:49
random_night
patafyzik napsal(a):
tady si užije a já taky :)) už se těším
ano, ano... bude sklizeň.
06.06.2009 12:46
Mario Czerney
Zetžet napsal(a):

Svatá prostato...:o)
08.06.2009 23:57
Lee
Myslím, že na to by neměla odpovídat Konvalina, ale lidé, kteří se v té literární zemi pohybují.

Za mě - já na Konvalinina díla rád klikám, vím, že mě vždy něčím překvapí. Buď je to fakt hloupost, nebo něco nápaditýho, nebo je pod tím zajímavá diskuze... ale pokaždý rád kliknu.

Takže tolik za mě, jaký je přínos Konvaliny literární zemi.

G.
09.06.2009 07:35
Mario Czerney

Lee napsal(a):
Myslím, že na to by neměla odpovídat Konvalina, ale lidé, kteří se v té literární zemi pohybují.

Za mě - já na Konvalinina díla rád klikám, vím, že mě vždy něčím překvapí. Buď je to fakt hloupost, nebo něco nápaditýho, nebo je pod tím zajímavá diskuze... ale pokaždý rád kliknu.

G.
podepisuju
11.06.2009 09:34
to je nadělení
Lee napsal(a):

G.
můžeš uvést alespoň dva případy nečeho nápaditého??
11.06.2009 12:01
LISKA
potvrzuji to, co říká moudrá Lee.

Už jsem to psala několikrát a tvrdím to i na veřejnosti: Konvalina má postřeh pro zajímavé momenty a situace, ale pak to uplně zazdí názvem a dodělá hašteřením v komentářích. Ale to už je o něčem jiném.
11.06.2009 12:03
stanislavv
LISKA napsal(a):
potvrzuji to, co říká moudrá Lee. Už jsem to psala několikrát a tvrdím to i na veřejnosti: Konvalina má postřeh pro zajímavé momenty a situace, ale pak to uplně zazdí názvem a dodělá hašteřením v komentářích. Ale to už je o něčem jiném.
asi tak. no.
13.06.2009 03:26
random_night
Konvalina napsal(a):
Aglája napsal(a):
Ses smázla... Ty, Mrs. Tak hezky zašifrované jméno jsi měla... :o)) Tip za "Zedníkovy díry". Místní to div :o))
To víš, ještě by mi ho tady vláčeli netem světem a komolili by ho. Si ho necháme jako malé tajemství ;-))) Díky za tip. A lidééérku nedáš???
Konvalina napsal(a):
slunečnice napsal(a):
ale jo - vyvážím to ))
Tak to nevim, nevim, patlalfyzikovo rajče jedna lidérka asi nevyváží :-))) Ale děkuji uctivě, hustý je to, hustý! :-)))
Jééé, ještě zkusím vonkwa, zda mě má rád až na lidérku.
Helééé, vonkwu, dáš lidééérku, dáš? Když dáš, tak dám :-)))

Konvalina napsal(a):
jj napsal(a):
Chtěla bych se zastat patlalfyzika. Mně se ty fotky taky nelíbí a tak nějak nechápu nad čím se tady někteří tak veselí. Myslela jsem si, že tenhle server je o tvorbě. Na rodinné fotografie se hodí třeba rajce.net. Kdybys nevěděla, jak takové rajče vypadá, tady jedno přikládám.
Jsi hodná, ale dobře vím, jak vypadá rajče. Jsi tady necelý měsíc, takže těžko můžeš chápat to, co nedokáží pochopit ani ti, kdo jsou tu už dlouho. Moje dílko je totiž míněno ironicky, protože doopravdické fotky z našeho srazu už nikdo nemáme chuť sem dávat. Píšeš, že sis myslela, že tenhle server je o tvorbě. To už dávno není pravda. A nevím, co dodat. Jestli je to k pláči nebo k smíchu...
humus
14.06.2009 02:50
Lu_Po
přínos konvaliny: někteří lidi sou znechucení a dělaj nelogický věci
15.06.2009 13:16
Humble
Hele, tady se někomu nechtělo spát :o)
15.06.2009 13:35
Lu_Po
Humble napsal(a):
Hele, tady se někomu nechtělo spát :o)
no jo no ... když ono nešlo nepozorovat tu krásnou bouřku jak se valí
21.06.2009 18:24
Konev
Můj přínos je velký - oceňují ho zejména květiny...
21.06.2009 18:31
Lu_Po
Konev napsal(a):
to snad ne :)
21.06.2009 18:32
Konev

Lu_Po napsal(a):
Konev napsal(a):

to snad ne :)
ale ano. A nejenom pro květinky jsem přínosná, ale i pro mrkvičku, pórek, petržel...
21.06.2009 22:45
Lee
Ohromná legrace.
[ << ] [ < ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)