Téma #1118
Autor:Mario Czerney
Fórum:
Otázky a odpovědi
Datum publikace:11.05.2009 15:54
Počet návštěv:3733
Počet názorů:65

Mario Czerney on line
  Jelikož mi bylo kromě psaní názorů k dílům (včetně svých),  jejich hodnocení a vytváření si archívů zakázáno (a pro mě zcela nepochopitelně) i psaní soukromých zpráv, uchyluji se k této formě komunikace s těmi, kteří mně dále píší a ptají se nebo mne jinak oslovují. Překvapivě mi je zde na Liteře ponechána možnost diskutovat, což je docela absurdní. V této "diskusi" budu vystupovat  pouze já a anonymě budu odpovídat těm, kteří mi poslali nějakou zprávu s dotazem. Na odpověď upozorním tazatele avízem, čímž je zachována jeho anonymita . Čili do této "diskuze" lze vstoupit pouze soukromou zprávou na mé účty Mario Czerney nebo Confused Mario.
  Ke svým dílům se vyjadřovat nebudu nebo jen zcela výjmečně.

Počet úprav: 2, naposledy upravil(a) 'Mario Czerney': 12.05.2009 19:33.

Názory
12.05.2009 20:16
Mario Czerney
[Změna zámku]
12.05.2009 20:19
Mario Czerney
[Změna zámku]
dotaz: Mário, když ti pošlu svou poštovní adresu, pošleš mi své fotografie s podpisem?
12.05.2009 20:20
Mario Czerney
 
Mario Czerney napsal(a):
dotaz: Mário, když ti pošlu svou poštovní adresu, pošleš mi své fotografie s podpisem?
Samozřejmě že pošlu, nikdy jsem nikoho neodmítl. Mám teď novou sérii fotografií, tak ty budeš její první majitel.
12.05.2009 20:20
Mario Czerney
[Změna zámku]
12.05.2009 20:34
Mario Czerney
[Změna zámku]
dotaz: V tvých básních a povídkách nalézám úžasné motivy lidství, realitu zabalenou do snů, popisuješ věci tak jasně a přímočaře, ale zároveň necháváš prostor k možnosti říct: já jsem se zmýlil. Umíš jít až na kost, a řekla bych, že se pravdě nebojíš jít naproti. Jsi pro mě jedním z nejlepších básníků a povídkářů na netu.
12.05.2009 20:36
Mario Czerney
 
Mario Czerney napsal(a):
dotaz: V tvých básních a povídkách nalézám úžasné motivy lidství, realitu zabalenou do snů, popisuješ věci tak jasně a přímočaře, ale zároveň necháváš prostor k možnosti říct: já jsem se zmýlil. Umíš jít až na kost, a řekla bych, že se pravdě nebojíš jít naproti. Jsi pro mě jedním z nejlepších básníků a povídkářů na netu.
Realita jako taková vlastně neexistuje, musíme si nějakou tedy aspoň vymyslet.
...A díky za komplimenty. Pravda je taková, že ty se jí také nebojíš a umíš mi ji pěkně a čistě podat. :)) Děkuju.
Akorát bych nepoužíval "nejlepších", literatura stejně jako veškeré bytí není boj či snad nějaká soutěž. A pokud to tak někdo má, zákonitě musí prohrát nebo spadnout do druhé ligy.
12.05.2009 20:36
Mario Czerney
[Změna zámku]
12.05.2009 21:13
Mario Czerney
[Změna zámku]
dotaz: Už druhý den s holkama v práci rozebíráme, jako, jestli si fakt takovej parchant nebo jestli si z nás jen střílíš. Miluše a Katka si myslej, že si hajzl nad kterým není třeba pozastavovat se, ale já si stejně myslím, že to říkají jen tak, aby jako byly nad věcí a chytrý, protože než jsem dneska odcházela z práce, tak jsem zaslechla jak Miluše říkala Katce, že už si jí potřetí odmítl - a že je to - jako ty - Mário, pěknej a namyšlenej blbeček. A taky šéfová je pořád nasraná, že prý jen pořád kecáme o tobě, místo toho abysme makaly. Já si stejně myslím, že ona jen žárlí, megera stará, - ona totiž, když zjistila, žes zase bloklej, začal bulet a utekla s kapseníkem na záchod. Fakt trapka.
p.s. miluju když si zlej.
12.05.2009 21:14
Mario Czerney
 
Mario Czerney napsal(a):
dotaz: Už druhý den s holkama v práci rozebíráme, jako, jestli si fakt takovej parchant nebo jestli si z nás jen střílíš. Miluše a Katka si myslej, že si hajzl nad kterým není třeba pozastavovat se, ale já si stejně myslím, že to říkají jen tak, aby jako byly nad věcí a chytrý, protože než jsem dneska odcházela z práce, tak jsem zaslechla jak Miluše říkala Katce, že už si jí potřetí odmítl - a že je to - jako ty - Mário, pěknej a namyšlenej blbeček. A taky šéfová je pořád nasraná, že prý jen pořád kecáme o tobě, místo toho abysme makaly. Já si stejně myslím, že ona jen žárlí, megera stará, - ona totiž, když zjistila, žes zase bloklej, začal bulet a utekla s kapseníkem na záchod. Fakt trapka.
p.s. miluju když si zlej.
Jsem hajzl a zlej. A jestli nebudete makat, kousnu vás všechny do prdele.
12.05.2009 21:14
Mario Czerney
[Změna zámku]
12.05.2009 21:39
Mario Czerney
[Změna zámku]
dotaz: cau...coze soutez???jaxi na to prisel???
12.05.2009 21:41
Mario Czerney
 
Mario Czerney napsal(a):
dotaz: cau...coze soutez???jaxi na to prisel???
Buď v klidu, milá uživatelko, jen si tu zkouším jistou odbojářskou činnost. Už jsem tě ze soutěže dávno odebral. .-)
12.05.2009 21:41
Mario Czerney
[Změna zámku]
12.05.2009 21:47
Mario Czerney
[Změna zámku]
dotaz: Mário, jsi opravdu teplouš? Ne že by mi to vadilo, ale neřekla bych to do tebe.
12.05.2009 21:47
Mario Czerney
 
Mario Czerney napsal(a):
dotaz: Mário, jsi opravdu teplouš? Ne že by mi to vadilo, ale neřekla bych to do tebe.
Kdyby byla jen způlky pravda co se tu o mně říká, už bych nebyl mezi živýma. Občas ale narazím na muže, který mě přitahuje. Ne sexualitou, ale svou existencí. Takže jsem v jistém ohledu homosexuál.
12.05.2009 21:48
Mario Czerney
[Změna zámku]
12.05.2009 22:20
Mario Czerney
[Změna zámku]
dotaz: newim proc si myslis ze sem zenska:D nicmene uz si druhy:D
12.05.2009 22:21
Mario Czerney
 
Mario Czerney napsal(a):
dotaz: newim proc si myslis ze sem zenska:D nicmene uz si druhy:D
Máš pěkný lýtka a navíc pišeš tak křehce a nežně.
12.05.2009 22:21
Mario Czerney
[Změna zámku]
13.05.2009 06:00
Mario Czerney
[Změna zámku]
TÍMTO OTEVÍRÁM TUTO DISKUSI POUZE BŘÍZOVI, OSTATNÍ ŽÁDÁM NECHŤ TO RESPEKTUJÍ
[ << ] [ < ] [ > ] [ >> ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)