Téma #1106
Autor:zlatíčko
Fórum:
Obecná diskuze
Datum publikace:30.04.2009 01:28
Počet návštěv:2102
Počet názorů:43

křesťan: retard nebo křivák?
Ahoj kamarádi.
No to byl zase večer, viďte?
Ale ťukl jsem právě do stroje
a ono zlatíčko – odblokovaný!
To je hezký, že mám zase vaší důvěru.
H, lk, k, stp, r...
Ale hlavně že tvojí, b.
No a když už jsem tady,
tak se zase na něco zeptám:
co si myslíte o dnešních křesťanech?
Na začátku jednadvacátýho století?
Mně to připadá, že to musej bejt těžký blbouni
a nebo na druhou stranu – sakra drsný účelový vykukové.
Když vynechám retardy, kterym nic jinýho nezbejvá,
nebo homosexuální slizouny v hábitech za zdma jejich „soukromí“,
pořád mi zůstává spousta ještě mnohem horších.
Lékaři třeba a vědci,
co ve správnej čas jakoby zapomenou na racionalitu,
a neupřimnejma pochvalama získávaj,
já nevim -
třeba čerstvý kusy mladýho masíčka odněkud z východu.
Ti mi přijdu v tom svym záludně maskovanym „lidství“ a „hodnosti“
nejkřivější a nejnebezpečnější.
Než komouši a fašouni,
horší pak už jen "filosofové" a "umělci". 
Ale jak řikám, takovýhle křesťani jsou obzvlášť hnusný.
Dokonce tak, že ve výsledku překonaj i "básníky".
Co vy na to?

Počet úprav: 1, naposledy upravil(a) 'zlatíčko': 30.04.2009 06:57.

Názory
30.04.2009 07:18
Stan the Joker
krásná diskuse, velmi krásně nahozené thema. doopravdy je o čem si pohovořit.
30.04.2009 08:01
narvah
 
narvah napsal(a):
navštiv co nejdřív psychiatrickou ambulanci
30.04.2009 08:21
zlatíčko
narvah napsal(a):
navštiv co nejdřív psychiatrickou ambulanci
narvah napsal(a):
 
narvah napsal(a):
navštiv co nejdřív psychiatrickou ambulanci
  Je to od tebe moc pěkné a záslužné, že mi radíš. Jistě mi chceš prospěti, že? I já tě tedy alespoň lehce potěším. Myslím si, že z největší pravděpodobností jsi se pustil do diletantskýho „oživování“ křesťanství s opravdovou vírou člověka ve vývoji opožděného (a dál se opožďujícího). Pokud by tedy mělo po smrti něco jako nebe existovat, ty se tam určitě dostaneš. Byť zasloužíš si to jen díky dvojité negaci (tzv. gaci:)), kdy každý tvůj počin končí naprosto opačným výsledkem, než s jakým jsi jej zamýšlel. V pekle se ale bude smažit ten, kdo ti poradil se při tvé omezenosti podobně projevovat. 
30.04.2009 08:24
narvah
 
narvah napsal(a):
navštiv co nejdřív psychiatrickou ambulanci
30.04.2009 08:34
zlatíčko


narvah napsal(a):
 
narvah napsal(a):
navštiv co nejdřív psychiatrickou ambulanci

Ojojoj, ty dneska jiskříš nápaditostí, vtipem a výřečností. Mně to moc nejde, jak vidíš. Napadaj mě jen takový pičoviny, jakože ty jsi nebyl ani tak pasáček písemně, jako spíš především podobou. To nebyl zase tak hloupej a marnej pokus tvýho rádce a dozorce, jak nás pozvolna navyknout na tvojí skutečnou podobu. Mýval totiž byl ten vepředu, že? 

30.04.2009 08:35
narvah
 
narvah napsal(a):
navštiv co nejdřív psychiatrickou ambulanci
30.04.2009 08:46
zlatíčko
věnováno těm, kteří se zasloužili:
"Ááá! Ááá! Ááá! Ááá! Stavět mrtvým hrob! Zofar! Z Naamat! Vo tom! Řek! Zlatej písek, zlatý kamení, krtiny a smaragdovej prach, kosti, kůže, lejno, vítr, mrak! To všechno je mámení! Protože! Jednostejně v prachu lehnou! A červi se rozlezou! Bič boží! Bič boží! Bič boží! Je vyžene! Bič boží! Bič boží! Bič boží! Je vyžene! Ááá! Ááá! Ááá! Ááá! Stavět mrtvým hrob! Zofar! Z Naamat! Vo tom! Řek! Veselí se v tónu muziky, při bubnu a harfě bez kliky! Mám je v břichu, v břichu červíky! Pak to zvracím s knedlíky! Protože co s nima? Jednostejně v prachu lehnou! A červi se rozlezou! Bič boží! Bič boží! Bič boží! Je vyžene! Bič boží! Bič boží! Bič boží! Je vyžene! Áááááá! Ááá! Ááá! Stavět mrtvým hrob! Zofar! Z Naamat! Vo tom! Řek! Mordujte se, pravím, prostě já a ty, do propasti padnem nahatý, smrt je blejskavá jak acháty! Slitujte se všichni nad katy! Protože! Jednostejně v prachu lehnou! A červi se rozlezou! Bič boží! Bič boží! Bič boží! Je vyžene! Bič boží! Bič boží! Bič boží! Je vyžene! Ááá! Ááá! Ááá! Ááá! Stavět mrtvým hrob! Zofar! Z Naamat! Vo tom! Řek! Choulili se v teple knížata, ve svým hnízdě umřem, poupata, vylom zuby, vrhni mláďata! Jo, s tebou chci, děvko střapatá! Protože! Jednostejně v prachu lehnem! A červi nás roznesou! Bič boží! Bič boží! Bič boží! Nás vynese! Bič boží! Bič boží! Bič boží! Nás vynese! Ááá! Ááá! Ááá! Ááá! Stavět mrtvým hrob! Zofar! Z Naamat! Vo tom! Řek! A koráby se potápějí, země puká, skály se chvějí, svatosvatý výkřik ze věží, konec světa, jo sem v opojení! A to vono je, protože! Jednostejně v prachu lehnem! A červi nás roznesou! Bič boží! Ááá! Bič boží! Ááá! Bič boží! Ááá! Nás vynese! Bič boží! Néé! Bič boží! Ááá! Bič boží! Néé ééé! Nás vynese!"
30.04.2009 12:19
patafyzik
narvah napsal(a):
navštiv co nejdřív psychiatrickou ambulanci
30.04.2009 16:24
Zetžet
...veškerá spojování myšlenek v masy domnívající se, že v jednotě je síla, stojí za hovno...
30.04.2009 17:28
Stan the Joker
Zetžet napsal(a):
...veškerá spojování myšlenek v masy domnívající se, že v jednotě je síla, stojí za hovno...
uveď příklad, kdy třeba spojením lidí ve vyšší celek se něco pokazilo, stejně tak dobře potom ti uvedu příklad, proti-argument. leč zbytečným zdá se mi to.
30.04.2009 19:11
Zetžet
Stan the Joker napsal(a):
Zetžet napsal(a):
...veškerá spojování myšlenek v masy domnívající se, že v jednotě je síla, stojí za hovno...
uveď příklad, kdy třeba spojením lidí ve vyšší celek se něco pokazilo, stejně tak dobře potom ti uvedu příklad, proti-argument. leč zbytečným zdá se mi to.
Strany, církve, ba i národy a rasy opovrhující (v lepším případě) jiným smýšlením, či další jinakostí - budu se opakovat - čím víc se člověk zaštiťuje davem či skupinou, tím za míň většinou stojí jako jednotlivec, ale souhlasím se zbytečností obhajování různých úhlů pohledu...
30.04.2009 21:36
Stan the Joker
si vem jen, že katolictví je ve svém základu všeobjímající - všeobecné, čili je to protiklad rasismu xenofobie atd. a těch námitek na tvé tvrzení bych měl mnohem víc. klíďo.
01.05.2009 04:40
zlatíčko
tak tak, všeobjímající, to je zrovna ono
zvlášť v půl pátý ráno...
01.05.2009 05:08
zlatíčko
měl tu nedávno gosen dobrý fotky
jak navlíkli krstové do těch mundúrů mladý kluky
a vedli je zas někam děsit
a trénovat jejich prdelky pro "službu bohu".
kluci mladý, dobrý, hodný, chtěli vyhovět
ale přeci jen - odsáď pocáď
bejzbolky z hlav už nesundavali
 
01.05.2009 05:15
zlatíčko
ano ano, pojďme se všichni všeobjímat
všichni všichni
za hodnym taťulkou v čele
s dodnes vytetovanym háknkrojcem v podpáždí  
01.05.2009 06:08
zlatíčko
kdybych nebyl zlej
taky bych druhý miloval
a jak jinak
než že pod hrdym znakem kříže
prostředku k co nejpomalejšímu usmrcování nepřátel
01.05.2009 07:49
narvah
 
narvah napsal(a):
navštiv co nejdřív psychiatrickou ambulanci
01.05.2009 07:58
zlatíčko
narvah napsal(a):
 
narvah napsal(a):
navštiv co nejdřív psychiatrickou ambulanci
Čau kluku. Tak jaká byla noc ve společném objetí s bohem (případně nějakym jeho zástupcem tady)? Já ti mám práce jak nasráno. Ale nestěžuju si. Koťátko teď bude spát nejmíň do jedenácti, a když sebou mrsknu, budu toho mít do tý doby tolik, že pak už se na to budu moc dneska uplně vysrat. Buď tak laskav, ještě něco mi napiš, takovýhle krátký odpočinkový ústřelky mi svědčen. A aby jsi neřekl, že jen něco chci a nic nenabízím, posílám ti kousek textu s písničky od Jablkoně:
měla babka, v kapse vrabce
vrabec v kapse, babce píp
zmáčkla babka, v kapse vrabce
vrabec v kapse, babce chcíp
ahój
01.05.2009 08:02
narvah
fajn že ti je líp. přesto bych zašel za odborníkem
01.05.2009 13:00
LISKA
narvah napsal(a):
fajn že ti je líp. přesto bych zašel za odborníkem
[ << ] [ < ] [ > ] [ >> ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)