Téma #1046
Autor:Montrealer
Fórum:
Obecná diskuze
Datum publikace:12.03.2009 08:16
Počet návštěv:561
Počet názorů:17

Znáte Nebeský disk? Zkuste ho!

Před časem jsem četl zajímavý článek o archivaci souborů, který vám dávám taky k přečtení.

http://www.lupa.cz/clanky/zalohovani-online-pro-obycejne-uzivatele/

Je totiž velmi mrzuté, když o nějaký ten soubor přijdete a tak možnost uložit si něco na bezplatné internetové úložiště se jeví jako výhodná a praktická, pokud se ausgerechnet nejedná o nějaký ten důvěrný či dokonce tajný služební dokument. Já si z té nabídky internetových úložišť zvolil Nebeský disk. Ona se ta služba sice jmenuje SkyDrive, ale jelikož jsem prošel životem nepoznamenán výukou angličtiny, snažím se všechno si překládat.

Celý ten systém se jmenuje Windows Live a přihlásíte/zaregistrujete se do něj na adrese http://login.live.com/ Pak si z nabídky Další zvolíte službu SkyDrive. Všechny dialogy jsou v češtině, protože Microsoft si přeje, aby se u něj klienti cítili jako doma. Tak zkuste být pro změnu doma na Nebeském disku.

Názory
12.03.2009 11:01
Rušivej element
zlý zlý spamere
12.03.2009 12:09
patafyzik
cituju z uvedeného článku:
"Windows Live Sky Drive
Poslední z představených služeb představuje de facto nejméně zajímavý produkt z hlediska svých funkcí, jde totiž o typické datové úložiště bez podpory automatického zálohování a dalších navazujících funkcí. Důvod jejího výběru spočívá hlavně v dostupnosti lokalizované verze v českém jazyce..."

Ne každý potřebuje všechno v češtině, někteří dáváme přednost kvalitě. :-P
12.03.2009 12:19
Montrealer
patafyzik napsal(a):
Ne každý potřebuje všechno v češtině, někteří dáváme přednost kvalitě. :-P
Tak navrhni kvalitu, já taky stahuju z Rapidshare, ač není v češtině a dokonce ani v němčině...:o)
12.03.2009 18:22
hubertxy
já nevim, co jako se řeší, tomu nerozumim
13.03.2009 06:19
Montrealer
hubertxy napsal(a):
Kam archivuješ své napsané básničky nebo seznamy oblíbených stránek? Jestli nikam, můžeš o ně při poruše přijít.
13.03.2009 09:02
hubertxy
Montrealer napsal(a):
hubertxy napsal(a):
Kam archivuješ své napsané básničky nebo seznamy oblíbených stránek? Jestli nikam, můžeš o ně při poruše přijít.
dávám si to na web.

http://vasinasi.webgarden.cz/
18.03.2009 16:14
patafyzik
Montrealer napsal(a):
Na to nepotřebuješ cizí stránky, každý má snad vypalovačku proboha.
18.03.2009 16:16
hubertxy

patafyzik napsal(a):
Montrealer napsal(a):
kerou vypalovačku myslíš? já nic nevypaluju.
18.03.2009 16:20
patafyzik
no Ty ne, ale jiní jo
18.03.2009 16:23
hubertxy

patafyzik napsal(a):
no Ty ne, ale jiní jo
taky něco vypálim. jen co tomu přídu na chuť.
18.03.2009 17:06
Montrealer
Já občas archívuju na Flashdisk. A potom na ten SkyDrive, když mi ho poradili. Ještě existuje jedna česky mluvící metoda ukládání a to jsou Dokumenty Google. Občas si tam dám nějaký dokument Wordu.

Dokumenty Google umějí i editovat, ale já používám Word, když už mi ho dodali s počítačem...:o)

Vypaluju nerad, je s tím moc práce...:o(
18.03.2009 20:50
patafyzik
hm, lepší je poskytnout to vůhví komu :))))
19.03.2009 07:55
Montrealer
uznávám, že to moc dobré není, ale neposkytuji žádné důvěrné informace, jen literrární (a Totem-ární) výplody...:o)
19.03.2009 22:46
nemus
patafyzik napsal(a):
Montrealer napsal(a):
co je vypalovačka? říznej bigboš? :)
20.03.2009 06:44
Montrealer
nemus napsal(a):
co je vypalovačka? říznej bigboš? :)
já si to kdysi taky myslel, ale je to mašinka na vypalování CD a DVD, kterou mívají lidi v počítačích
07.04.2009 23:52
Stan the Joker
Montreale, furt po použiváš? nebo tě to už vomrzelo?
08.04.2009 08:14
Montrealer
Stan the Joker napsal(a):
Montreale, furt po použiváš? nebo tě to už vomrzelo?
Zrovinka včera jsem na něj ukládal

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)