Téma #1040
Autor:Boterka
Fórum:
Otázky a odpovědi
Datum publikace:21.02.2009 19:10
Počet návštěv:3080
Počet názorů:78

Co to vlastne znamena "chytat lelky?"
Pomoc, prosim:
Dnes jsem tento vyraz pouzila a Slovak na to reagoval tak, chce vedet, co to je lelek a jak se chyta... Takze mne to donutilo se nad timto vyrazem zamyslet. Nemyslim tim vyznam v prenesenem slova smyslu... chtela bych vedet, co je to vlastne "lelek."
Vzdy jsem si myslela, ze se jedna o nejake ptaky. Kdyz jsem si to vsak prelozila do anglictiny, tak lelek je "goatsucker," cili neco, nejaky insect, co cuca kozi krev.
Diky.

Názory
24.02.2009 17:43
Standa
neverdie napsal(a):
nikdy jsem z nikým na liteře nic neměl!!!
jako neni to pěkný řikat veřejně, ale mám to z dobrejch zdrojů, takže jako se nebojim to říct, před pravdou neutečeš...
24.02.2009 17:58
Pan Japko
 
neverdie napsal(a):
nikdy jsem z nikým na liteře nic neměl!!!
jako to ses navážel do mě a ono je to takhle jo? hustý!, tati
24.02.2009 18:03
Standa
Pan Japko napsal(a):
 
neverdie napsal(a):
nikdy jsem z nikým na liteře nic neměl!!!
jako to ses navážel do mě a ono je to takhle jo? hustý!, tati
docela mě to šokovalo. co si budem nalhávat.
24.02.2009 18:09
Pan Japko
 
Standa napsal(a):
Pan Japko napsal(a):
 
neverdie napsal(a):
nikdy jsem z nikým na liteře nic neměl!!!
jako to ses navážel do mě a ono je to takhle jo? hustý!, tati
docela mě to šokovalo. co si budem nalhávat.
ale on o tom neverdie mluvil, že se chce obklopit dětma a tak.....
24.02.2009 18:13
Pan Japko
 
Konvalina napsal(a):
Standa napsal(a):
neverdie napsal(a):
nikdy jsem z nikým na liteře nic neměl!!!
jako neni to pěkný řikat veřejně, ale mám to z dobrejch zdrojů, takže jako se nebojim to říct, před pravdou neutečeš...
Helééé, a budou se brát? Nebo půjde na potrat? A nebo to nechaj plavat a budou chytat lelky, ehm, nebo abychom se snad vrátili k tématu, že?
Konvalinko klídek, tohle je lepší než lelky
24.02.2009 18:19
Standa
Konvalina napsal(a):
Standa napsal(a):
neverdie napsal(a):
nikdy jsem z nikým na liteře nic neměl!!!
jako neni to pěkný řikat veřejně, ale mám to z dobrejch zdrojů, takže jako se nebojim to říct, před pravdou neutečeš...
Helééé, a budou se brát? Nebo půjde na potrat? A nebo to nechaj plavat a budou chytat lelky, ehm, nebo abychom se snad vrátili k tématu, že?
já nevim, mně příde děsný, jen představa potratu. to je proti všem mejm zásadám, ale estli má nevrdáj nějaký, to ti neřeknu, sem na něj zvědavej tedy...
24.02.2009 22:22
neverdie
ještě jednou opakuji že sem na liteře s nikým nikdy nic neměl.. nehrabe ti trochu stando?
24.02.2009 22:23
neverdie
a pokud myslíš tu hikhu z písmáka, tak nevím co ti nakecala.. proběhlo tu v olmiku čtení na který jsem sice šel a s tou slečnou sem šel další den na kafe, ale to je ta všechno, co sem s ní měl!
24.02.2009 22:49
Standa
neverdie napsal(a):
a pokud myslíš tu hikhu z písmáka, tak nevím co ti nakecala.. proběhlo tu v olmiku čtení na který jsem sice šel a s tou slečnou sem šel další den na kafe, ale to je ta všechno, co sem s ní měl!
tak sorry no, mi nehrabe, jen mám vo tebe strach, abys to ukočíroval, sou to tlaky...
24.02.2009 22:52
neverdie
Standa napsal(a):
neverdie napsal(a):
a pokud myslíš tu hikhu z písmáka, tak nevím co ti nakecala.. proběhlo tu v olmiku čtení na který jsem sice šel a s tou slečnou sem šel další den na kafe, ale to je ta všechno, co sem s ní měl!
tak sorry no, mi nehrabe, jen mám vo tebe strach, abys to ukočíroval, sou to tlaky...
fakt o ničem nevím.. počítám, že kdyby to chtěla řešit, tak mi dá vědět. kontakt má
24.02.2009 22:55
Standa
aha, já myslel, že to už řešíte, nojo, no, tak nic no. jsem to asi neměl řikat, že jo, no. ale co, nějak to zvládnete, ne?
24.02.2009 22:58
neverdie
Standa napsal(a):
aha, já myslel, že to už řešíte, nojo, no, tak nic no. jsem to asi neměl řikat, že jo, no. ale co, nějak to zvládnete, ne?
tady není nic na zvládání. radši už drž hubu a dej s voraz hochu
24.02.2009 23:07
Standa
no, voraz si klidně dám, ale nezníš moc přesvědčivě tedy, že jako vo ničem nevíš, ale je to tvoje věc... 
24.02.2009 23:12
neverdie
..
25.02.2009 09:58
nemus
Standa napsal(a):
no, voraz si klidně dám, ale nezníš moc přesvědčivě tedy, že jako vo ničem nevíš, ale je to tvoje věc... 
no to jo, divné osobní, ne?
25.02.2009 10:57
Standa
nemus napsal(a):
Standa napsal(a):
no, voraz si klidně dám, ale nezníš moc přesvědčivě tedy, že jako vo ničem nevíš, ale je to tvoje věc... 
no to jo, divné osobní, ne?
jasně. přesně tak.
25.02.2009 11:40
nemus
Standa napsal(a):
nemus napsal(a):
Standa napsal(a):
no, voraz si klidně dám, ale nezníš moc přesvědčivě tedy, že jako vo ničem nevíš, ale je to tvoje věc... 
no to jo, divné osobní, ne?
jasně. přesně tak.
ale to ty přec nemáš taky rád... a mně se to tuplem nelíbí. cosanoxfix!
25.02.2009 11:43
Standa
jasně. máš recht, ale nemusi se každej vejšplecht povíst. sem tam to člověku ujede...
25.02.2009 11:44
nemus
Standa napsal(a):
jasně. máš recht, ale nemusi se každej vejšplecht povíst. sem tam to člověku ujede...
jo to jo, z toho vašeho ujetí jsem měla včíra málem psotník! mrzelo mě velmi...
25.02.2009 21:01
Charlien
nic nového...:-)
[ << ] [ < ] [ > ] [ >> ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)