Téma #103
Autor:Petr Měrka
Fórum:
Obecná diskuze
Datum publikace:12.07.2005 18:46
Počet návštěv:501
Počet názorů:12

k relaxaci a odpočinku

zdar lidi, předem se omlouvám, že nejde o žádné diskuzní téma, ale jenom bych chtěl poprosit o pomoc, jestli by někdo nevěděl o cenově přijatelném podnájmu v Ostravě pro mě a Kristy. Bohatě by stačila jenom jedna jediná místnost. Myslím, že až dokonce i nad hlavu - i když se tolik rád brouzdám svojí prořídlostí omítkou. Takže kdyby někdo o něčem věděl, prosím ozvěte se mi na tyto mejly: chliv.out zavináč email.cz a nebo pm34 zavináč seznam.cz. Omluvte ty zavináče, nějak jsem se v nich tady ztratil. Předem dík
Petr Měrka

Názory
13.07.2005 08:53
Igor_Indruch
Cože do Ostravy míříš?
13.07.2005 10:45
Petr Měrka
igore, neznáš tam někoho, kristy se tam dostala na školu, a tak jsem se rozhodl přesídlit. Hlavní je aby se tam vešel comp a já mohl i nadále psát.
petr
13.07.2005 10:49
Igor_Indruch
Bohužel. Neznám pořádně ani Ostravu :(
13.07.2005 17:30
Pavla
v praze bych věděla.
ale to je asi dodatek hodnotný, jakože dotýkat se drátů na zem spadlých je životu nebezpečno.
13.07.2005 18:12
Pavloid
Pavla napsal(a):
v praze bych věděla.
ale to je asi dodatek hodnotný, jakože dotýkat se drátů na zem spadlých je životu nebezpečno.
Pavlo předem díky, už se hlásím, bráška shání podnájem v Praze od září :)
13.07.2005 18:14
Petr Měrka
igore, ten valmez mi asi nevyjde. Ale ještě uvidím.
petr
15.07.2005 08:03
Emmet_RAY
u nás se měla jedna místnost uvolňovat, dva lidi se tam vejdou v poklidu, byt je dvoupokoják hned v centru, v druhým pokoji bydlím s dvouma lidma já, nájem je 1500 pro jednoho..

ale .. vypadá to, že ta Slovenka co tam zatím bydlela neudělala státnice a ještě půl roku (tj. do ledna) tam bydlet bude, jestli chceš tak se příští týden zeptám domácí jak to vypadá a poslal bych mail

jinak sháníš dost předčasně, což je sice prozíravé, ale nejvíc nabídek visí na nástěnkách všech různých fakult právě až od září do října

tvý holce by měl přijít s informací o přijetí na fakultu krom kontaktu na koleje taky list s několika nabídkama náhradního ubytování, to jsou jen hotelový domy, což není nic extra, ale dá se tam celkem levně provizorně bydlet, když se nestihne sehnat nic lepšího

nejlepší na to dočasný bydlení je asi HD Jindřich, před dvouma rokama se to tam tuším vešlo do tisícovky za měsíc

15.07.2005 08:16
Petr Měrka
dík moc emmet, ještě řeknu Kristy a ozvu se!
petr
15.07.2005 10:31
Petr Měrka
tak ju emete, byl bys tedy moc hodný, kdyby ses té paní domácí zeptal, a poté mi více zašli na některý z výše uvedených mejlů. Jo a dík i za ty ostatní informace.
zatím hezky
petr
15.07.2005 10:36
Emmet_RAY
V Ostravě budu ve čtvrtek, tak to zjistím, potom někdy o víkendu pošlu mail
15.07.2005 22:43
Petr Měrka
tak ju. Jen abych věděl jak se zařídit. Takže zatím hezky a ještě jednou moc díky.
petr

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)