Téma #1027
Autor:Cekanka_ucekana
Fórum:
LiTerra
Datum publikace:07.02.2009 11:01
Počet návštěv:1852
Počet názorů:108

Zrušení účtu

Nedávno jsem udělala všechny potřebné kroky ke zrušení svýho účtu. Chtěla jsem ho zrušit hned, ale bylo mi řečeno, že to nejde. Zkrátim to, výsledek toho dohadování je ten, že mi zase otevřeli účet, abych si sama smazala, co chci smazat. A tak tady veřejně protestuju. Je to MUJ účet, MUJ nick a pokud JÁ chci, aby zmizel z tohohle světa, tak má zmizet a žádný byrokrati mi nemaj právo v tom bránit. Pokud vim, tak už hodně nicků z Literry zmizelo beze stopy a nikdo to neřešil, jestli se to smí, nebo nesmí. A tak se naposledy ptám: Zrušíte mi ten účet, nebo se musim fakt nasrat a začít to řešit jinak?

Názory
08.02.2009 06:07
neverdie
to je fajn že existují platformy, na kterých si i vyznavači virtuální vendety shodnou ;)
08.02.2009 06:17
Standa
tady se chce někdo smazat, neumí si to zařídit, a má potřebu o tom mluvit, to je celý. a tak logicky dostal rady, kdyby byl co k čemu, už si to po sobě smázne. ale ono to je asi těžké či co, trocha té gramotnosti...
08.02.2009 06:18
Standa
včetně tohleho fóra, tak bych to řešil já tedy...
08.02.2009 06:20
neverdie
holt težký chvíle v životě nadešly
i to se někdy stává
že je vše šedé
bez chuti
08.02.2009 06:21
neverdie
což člověka donutí
se (s)chovat
08.02.2009 06:32
Standa
když jsem mazal stanislava, naklikal jsem nějakejch pětsetkrát zrušení dílka, ty soutěžní jsem nechal, je mi to jedno. a čekanka se dle mého neschovává, jen ji seru já a třeba i někdo jinej, tak nechce bejt na stejnejch page. já zas nechci se moc ukazovat na totemu v diskusích, kerý jsem měl rád, protože se tam producíruje dutá hlava Urvisu. co jako si myslí, že dutá vůbec neni.
08.02.2009 06:38
neverdie
já bych jako vytvořil záchranej tým, kterej by se snažil čekanku zachránit. záchranáři by měli všichni červený plavky, kluci i holky a seděli by na těch záchranejch věžích a sem tam by vyběhli s tou červenou věcičkou do moře a vytáhli by někoho.. se divím, že tu vedle adminů rescuers ještě nejsou
08.02.2009 06:41
Standa
rescuers chtěl dělat Repulsion. jenže by mu to asi moc nešlo, si tak myslim, vždycky všecko tak rozebere, propere staré i nové, že je to spíš votáčení kudly v ráně než pomoc...
08.02.2009 06:46
neverdie
hehe.. já bych měl pár tipů na správný rescuers. podle mě třeba konkrétně čekanku by mohla zachárnit konvalina. to myslím jako vážně.
08.02.2009 06:53
Standa
neverdie napsal(a):
hehe.. já bych měl pár tipů na správný rescuers. podle mě třeba konkrétně čekanku by mohla zachárnit konvalina. to myslím jako vážně.
kvůli Konvalině byla mela, abych to jako po čekankovsku osvěžil, slíbil jsem čeky, že ji pomohu s kampaní proti Konvalině, ale pak jsem hodil zpátečku, tak se čekanka na mě rozčílila, že jsem zrádce, takže nevím, zdali by Konvalina byla ta pravá, protože čekanka má jako paměť, v rámci těhle románů lásky a nenávisti, který mně jsou docela pumpička...
08.02.2009 06:54
neverdie
Standa napsal(a):
neverdie napsal(a):
kvůli Konvalině byla mela, abych to jako po čekankovsku osvěžil, slíbil jsem čeky, že ji pomohu s kampaní proti Konvalině, ale pak jsem hodil zpátečku, tak se čekanka na mě rozčílila, že jsem zrádce, takže nevím, zdali by Konvalina byla ta pravá, protože čekanka má jako paměť, v rámci těhle románů lásky a nenávisti, který mně jsou docela pumpička...
takže čeky byla ve tvým klaku? ;)
08.02.2009 06:55
neverdie
to by asi nebylo dobrý potom. napadá tě někdo jinej, kdo by mohl čeky zachránit?
08.02.2009 06:58
Standa
neverdie napsal(a):
to by asi nebylo dobrý potom. napadá tě někdo jinej, kdo by mohl čeky zachránit?
má hodně kamarádů, jako klídek.
08.02.2009 07:01
neverdie
Standa napsal(a):
neverdie napsal(a):
má hodně kamarádů, jako klídek.
díky bohu
08.02.2009 07:03
Standa
s tou klakou, ono to je blbost, každej si píše, co mu jest milé či nemilé, sympatie jsou věc druhá, já jsem čekanku podle ní třikrát zradil, jenže mě ta postava od začátku byla docela podivná, takže jsem to bral vždycky silně s rezervou... ono to virtuálně neni poznat, ba ani fyzicky z voka v oko, já každýmu na potkání neřikám, za koho ho považuju. ono se to časem vždycky samo ukáže, kamarádů stálejch mám jen pár a nesouvisí to s netem. i když na netu je taky fůra lidí, se kterejma jsem zadobře. ani hospody, spíš jde o něco víc potom. hlavně jako to furt neventilovat. i když toho nakrafu spousty...
08.02.2009 07:05
Standa
s tou rezervou to neni tak uplně pravda, docela jsem se jednou vytočil. ale zas tak moc jsem toho neproved, jen nějaký kecy...
08.02.2009 07:13
neverdie
třikrát zradit, to sem četl v nějaký knížce. bxlo to o nějakým týpkovi, kterej pořád něco vykládal, že jako přinesl meč a o jehle a velbloudovi, ale myslím, že to s ním docela blbě dopadlo.. už nevím jak, ale myslím, že na něj ke koncu stříkali ocet nebo co..

podle mě by měl každej na liteře jako rovnou vybalit, koho považuje za kámoše a koho ne.. pak by se mohli vytvořit klaky, který by jako měly pevný základy.. takhle se bojovat moc nedá, když nikdo přesně neví, s kým je.. to je jasný.. rada serveru by to měla dát do kodexu, aby nedocházelo k takovým nedorozuměním
08.02.2009 07:17
Standa
to je zbytečný. nasadit někomu psí hlavu neni problém, jen je otázka, jak to kdo dělá. stálý blemcání o nenávisti je trapný, každej si řeší sebe. net je virtuální, mate to. příklad: Urvisu či Mário či Repulsion či zlatíčko mě hodně nemusej, ale kdybych se s nima potkal lajf, tak jako je to jiný. Urvisovi bych asi šláp do ksichtu. jako jedinýmu. ale on to asi tuší, tak se neuvidíme. 
08.02.2009 07:19
Standa
teorie virtuálního souboje je teorie, kterou používá Urvisu, přitom je asi docela v prdeli s nervama možná. ale je to "bojovník", vervolf, kterej jako to nandá každýmu. podle něj. děsivě hloupý...
08.02.2009 07:20
neverdie
je velká škoda, že už mário nemluví vůbec. bylo my ho strašně líto, jak mluvil a nebylo mu rozumět.
[ << ] [ < ] [ > ] [ >> ]

Pozn.: Téma je zamknuto, takže nelze přidávat žádné názory.