Téma #1027
Autor:Cekanka_ucekana
Fórum:
LiTerra
Datum publikace:07.02.2009 11:01
Počet návštěv:1853
Počet názorů:108

Zrušení účtu

Nedávno jsem udělala všechny potřebné kroky ke zrušení svýho účtu. Chtěla jsem ho zrušit hned, ale bylo mi řečeno, že to nejde. Zkrátim to, výsledek toho dohadování je ten, že mi zase otevřeli účet, abych si sama smazala, co chci smazat. A tak tady veřejně protestuju. Je to MUJ účet, MUJ nick a pokud JÁ chci, aby zmizel z tohohle světa, tak má zmizet a žádný byrokrati mi nemaj právo v tom bránit. Pokud vim, tak už hodně nicků z Literry zmizelo beze stopy a nikdo to neřešil, jestli se to smí, nebo nesmí. A tak se naposledy ptám: Zrušíte mi ten účet, nebo se musim fakt nasrat a začít to řešit jinak?

Názory
07.02.2009 11:07
patafyzik
a co těch pár kliků udělat sama??
07.02.2009 11:08
Cekanka_ucekana
patafyzik napsal(a):
a co těch pár kliků udělat sama??
myslíš ty, co už jsem udělala a nebylo mi to k ničemu, protože jsem tu furt?
07.02.2009 11:09
Cekanka_ucekana
a nedělej že to nevíš a nedělej, že ses toho rozhovoru neúčastnil
07.02.2009 11:10
patafyzik
ach jo, to je jak u blbejch, sama říkáš, že Tě sem pustili, abys smazala, co chceš - tak to udělej a hotovo
07.02.2009 11:10
Cekanka_ucekana
a co mám smazat? konkrétně
07.02.2009 11:12
Cekanka_ucekana
ano, jako u blbejch to je, máš recht, když řeknu, že chci zrušit čekanku na Liteře, tak mi nikdo nerozumí, asi, co je na tom nepochopitelnýho? a smazat tu nemůžu lautr nic. Překvapenej? těch pár věcí, který mi tu visej, do těch se nedostanu, protože jsou v ňákejch soutěžích, či co. A navíc - já si prostě nepřeju, aby byla čekanka vůbec na nějakým literáckým seznamu autorů.
07.02.2009 11:13
patafyzik
co chceš, sakra
07.02.2009 11:13
patafyzik
ze seznamu autorů zmizíš, až dáš zrušení účtu, sakra
07.02.2009 11:15
Cekanka_ucekana
dala jsem a nezmizela jsem
07.02.2009 11:15
Cekanka_ucekana
chci se vás definitivně zbavit :-) všech
07.02.2009 11:16
kosanox
Cekanka_ucekana napsal(a):
ano, jako u blbejch to je, máš recht, když řeknu, že chci zrušit čekanku na Liteře, tak mi nikdo nerozumí, asi, co je na tom nepochopitelnýho? a smazat tu nemůžu lautr nic. Překvapenej? těch pár věcí, který mi tu visej, do těch se nedostanu, protože jsou v ňákejch soutěžích, či co. A navíc - já si prostě nepřeju, aby byla čekanka vůbec na nějakým literáckým seznamu autorů.
Stejně po tobě tady zůstanou dost nechutné stopy, jako po každém, kdo se bere moc vážně.
07.02.2009 11:17
patafyzik
svou minulost neodmažeš
07.02.2009 11:17
kosanox
patafyzik napsal(a):
svou minulost neodmažeš
nu, bohužel :)
07.02.2009 11:19
Cekanka_ucekana
patafyzik napsal(a):
svou minulost neodmažeš
děláš, jako kdyby moje minulost byla jeden velkej, černej hnůj
laskavě tu neřešte mou morálku, protože na to nemáte, já chci zrušit čekanku a šmytec
07.02.2009 11:21
patafyzik
tohle je důvod, proč nedávám díla do soutěží, u kterých zadavatel nastavil, že nebude ukončena - mělas tam upozornění, že díla nebude možné odebrat - ale admin ti je může smazat, chce to jen slušně požádat
07.02.2009 11:22
Cekanka_ucekana
patafyzik napsal(a):
tohle je důvod, proč nedávám díla do soutěží, u kterých zadavatel nastavil, že nebude ukončena - mělas tam upozornění, že díla nebude možné odebrat - ale admin ti je může smazat, chce to jen slušně požádat
a já jsem nepožádala slušně? to myslíš fakt vážně?
07.02.2009 11:22
kosanox
patafyzik napsal(a):
svou minulost neodmažeš
děláš, jako kdyby moje minulost byla jeden velkej, černej hnůj
laskavě tu neřešte mou morálku, protože na to nemáte, já chci zrušit čekanku a šmytec
jákou morálku? Je přec jisté, že každý by občas něco ze své minuloti umáz, šmytec.
07.02.2009 11:23
patafyzik
já nevim, já nejsem admin
07.02.2009 11:24
kosanox
patafyzik napsal(a):
když pošleš někoho do prdele, to je slušnost? to se načekáš, než na tuhle slušnost někdo uslyší :)
07.02.2009 11:24
Cekanka_ucekana
kosanox napsal(a):
patafyzik napsal(a):
když pošleš někoho do prdele, to je slušnost? to se načekáš, než na tuhle slušnost někdo uslyší :)
ty jdi taky dfo prdele
já už teď tady nehodlám bejt slušná, nemám proč
[ > ] [ >> ]

Pozn.: Téma je zamknuto, takže nelze přidávat žádné názory.