Téma #1025
Autor:kalais
Fórum:
Pokec
Datum publikace:04.02.2009 15:46
Počet návštěv:3235
Počet názorů:82

Filmy zase
Protože je deštivo a lidem se nechce dělat nic produktivního, tak tipy na zajímavé filmy sem!

Názory
04.02.2009 18:43
kalais
já budu za barem ;)
já kalit nebudu
šámo becher za třicet jak dycky;)
04.02.2009 18:44
Standa
kalais napsal(a):
já budu za barem ;)
já kalit nebudu
šámo becher za třicet jak dycky;)
za bárem sem tě eště nikdy neviděl, to musí bejt masox
04.02.2009 18:46
kalais
to bud rád:D
04.02.2009 18:46
fenoménH
kalais napsal(a):
já budu za barem ;) já kalit nebudu šámo becher za třicet jak dycky;)
jako ne kalba, prachsprostá propaganda je totok! :-)
04.02.2009 18:51
Standa
fenoménH napsal(a):
kalais napsal(a):
já budu za barem ;) já kalit nebudu šámo becher za třicet jak dycky;)
jako ne kalba, prachsprostá propaganda je totok! :-)
ahá.... :o))
04.02.2009 20:20
Lumig
Chaotická Anna - jedine!
04.02.2009 20:32
Repulsion_Prorok
Novinky žádné včil neznám, ale koukám, co mám zrovna na hardu:

A co Bob? - Skvělá komedie s Murrayem a Dreyfusem o hodném pacientovi a zlém psychiatrovi - to se neokouká. Taky si pořád říkám: "dětské krůčky, dětské krůčky...

Romeo a Julie - to s Di Capriem

Beavis a Bathead dobývají Ameriku - ten film moc lidí nenadchl, páč ono to chce vidět v originále a trošku se orientovat v těch slovních hříčkách, na kterých je to celé založené - já se u toho bavil skvěle.

Čokoláda - ten film asi není nutné představovat

Hero - je to kung-fu s Jet-Lim,ale moc hezky natočené - drsné a současně velmi poetické.

Legend of Drunken Master - opět kung-fu, ovšem tentokrát s Jackie Chanem - o bojovníkovi, který je neporazitelný, jenom když se pořádně ožere. Docela psina.

L.A. Přísně tajné - kriminálka, ale docela fajn.

Děkujeme, že kouříte - jeden z mála novějších filmů, který mě opravdu zaujal....



04.02.2009 21:20
Pomerančová
tak třeba (když vynechám ty co už tu padly dříve):

Pravidla lži
Poslední skotský král
Constant gardener (Nepohodlný česky)
Bláznivej sejf




04.02.2009 21:21
Alan Marceau
el método
04.02.2009 21:48
kastel
Pravidla moštárny?
04.02.2009 21:53
kastel
....jo, Pravidla moštárny: Homer je sirotek, který celý svůj život strávil za zdmi sirotčince, kde se stal žákem doktora Larche - muže, který Homera naučil nejen jak být skvělým lékařem i bez diplomu, ale i jak být dobrým člověkem, který ví, co je správné. Homer však pochopí, že život není jen v ordinaci a tak se vydá na jablečnou farmu, kde prožívá i velkou lásku... Film o smutku, radosti, lásce i životních zkušenostech se dočkal sedmi oscarových nominací, proměnil však jen dvě - za mužský herecký výkon ve vedlejší roli (Michael Caine) a nejlepší adaptovaný scénář (který napsal John Irving).
04.02.2009 21:54
kastel
jinak doporucuju www.csfd.cz a vybírat podle top 200, třeba - něco se
z toho fakt dá...
04.02.2009 22:18
Repulsion_Prorok
kastel napsal(a):
jinak doporucuju www.csfd.cz a vybírat podle top 200, třeba - něco se
z toho fakt dá...
A já bych to zrovna nedoporučil - je tam ještě pořád č. 1 "Vykoupení z věznice Šóšeng" a dvojka "Forrest Gump"? To mluví za vše... :o))

ćsfd pouzívám, ale je to dost hollywoodsky zaměřený web - např. filmy jako "Muž který přestal kouřit" či "Picassova dobrodružství" (skvělé švédské záležitosti) - tam patrně nikdo vůbec nezná...
05.02.2009 09:18
kalais
nahodou csfd ví co a jak
není to jen holyvůd
igore já sem teda většinu toho cos tu popsal viděla
i toho beavise a toho druháho kripla a byla jsem totálně znechucená....to bylo tak strašně na sílu, že sem to po půl hodině musela vypnout..protože to jejich hehe jsem nedodejchala

děkujeme že nekouříte sem vypla v polovině

halt jinej vkus.)
05.02.2009 09:20
Standa
stejně nejlepší film je Zahrada vod Pojara, vo tej chytrej velrybě... a kocourovi, co každýho nesnášel...
05.02.2009 09:21
kalais
Standa napsal(a):
stejně nejlepší film je Zahrada vod Pojara, vo tej chytrej velrybě... a kocourovi, co každýho nesnášel...
to je pěkný toto
05.02.2009 11:12
Alan Marceau
csfd, co se týče procent, dost často ví a zná... i když jsou i výjimky... třeba nuda v brně má 69%, to je dost vedle...
05.02.2009 11:18
Alan Marceau
i když:

saladín. odpad!

Za normalnych okolnosti len slaby podpriemer, ale ten nevkus a hovadizmus (z postihnutych si nerobim srandu len preto ze su postihnuti, zo sexu si nerobim srandu len preto ze je nesikovny) si zasluzi fyzicky trest. Mne bolo pri i po zhliadnuti fyzicky nevolno.
arcticsky *****

Jeden z nejlepších filmů za posledních pár let. Je to skutečně o něčem / možná o všem /.
05.02.2009 11:23
kalais
jakej je originální název?
05.02.2009 13:39
silent
myslím, že csfd je nutný brát trochu s rezervou, forrest gump na druhým místě mě taky dost zarazil...
jinak už jsem hodně hodně dlouho neviděla žádnej opravdu dobrej film...naposledy mě vzala třeba Princezna Mononoke, ale to už je víc jak půl roku...ani poslední Woody Allen moc nepřekvapil...
[ << ] [ < ] [ > ] [ >> ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)