Téma #1015
Autor:Mario Czerney
Fórum:
Obecná diskuze
Datum publikace:24.01.2009 19:07
Počet návštěv:4089
Počet názorů:229

______________________________________________________
 

Názory
01.03.2009 10:08
Standa
a hlavně, Hanu neznáš, v životě jsi ji neviděl, jen drze a kretensky se sereš do lidí. protože jseš infantilní hajzlík... milej Mário...
01.03.2009 10:11
nemus
Standa napsal(a):
a hlavně, Hanu neznáš, v životě jsi ji neviděl, jen drze a kretensky se sereš do lidí. protože jseš infantilní hajzlík... milej Mário...
stando, nerozjížděj to zas, tím mu nahráváš, hraješ hru, jak ji nastavil on :)
01.03.2009 10:13
Standa
klidně mu nahraju. vo co jako de. mně je ten chuligánek z nějaký sudetský díry volnej...
01.03.2009 10:14
nemus
Standa napsal(a):
klidně mu nahraju. vo co jako de. mně je ten chuligánek z nějaký sudetský díry volnej...
kdyby ti byl volnej, nechal bys ho bejt, lhostejnost je: volnej :O)
01.03.2009 10:16
Standa
nemus napsal(a):
Standa napsal(a):
klidně mu nahraju. vo co jako de. mně je ten chuligánek z nějaký sudetský díry volnej...
kdyby ti byl volnej, nechal bys ho bejt, lhostejnost je: volnej :O)
nic mu nedělám. co mu dělám? jen by bylo divný, nechat si od nějakýho hejpočkej srát na hlavu...
01.03.2009 10:36
nemus
Standa napsal(a):
nemus napsal(a):
Standa napsal(a):
klidně mu nahraju. vo co jako de. mně je ten chuligánek z nějaký sudetský díry volnej...
kdyby ti byl volnej, nechal bys ho bejt, lhostejnost je: volnej :O)
nic mu nedělám. co mu dělám? jen by bylo divný, nechat si od nějakýho hejpočkej srát na hlavu...
kdo má hlavu v oblacích, tomu na ní nikdo nenasere :o)
01.03.2009 10:59
Standa
jako máš pravdu, je to o ničem. a Mário kdysi míval i světlý chvilky, ale už se mu nějak nevracej... moc.
01.03.2009 11:03
nemus
Standa napsal(a):
jako máš pravdu, je to o ničem. a Mário kdysi míval i světlý chvilky, ale už se mu nějak nevracej... moc.
což je smutné, musí možná s draky létat :)
01.03.2009 12:17
Mario Czerney
nemus: Jasně, já jsem nastavil hru:-)) Mám k tobě takovou prosbu: zklapni a nech nás dva si to vyříkat. Rozumíš? Jestli máš nějaký tlaky, tak se jdi projít.
01.03.2009 12:41
Mario Czerney


Standa napsal(a):
jako máš pravdu, je to o ničem. a Mário kdysi míval i světlý chvilky, ale už se mu nějak nevracej... moc.
Někdo mi tu před několika hodinama tvrdil, že co si myslím o druhých, jsem já sám... Mezi náma je problém. Myslím, že má dva aspekty, které ovšem stále vycházejí z toho jednoho. Dejme tomu, že mezi náma je problém A a problém B. Přičemž problém B vznikl díky problému A. Nejdřív bych tedy vyřešil problém A, a pokud se nám ho podaří vyřešit, patrně zmizí i problém B. Problém B se může alespoň v mém případě projevit ještě v problému C, který vytvořil jisté situace a který mě zabolel. Trochu plaše věřím, že zmizením B i problém Cé zmizí.
Problém A - a to říkám otevřeně - je především tvůj problém. Jmenuje se HanaKonvesz či FenoménH. Dost nápadně se změna vašeho chování projevila i tím, že jste si změnili nicky. Říkáš tomu odproštění se od minulosti nebo nelpění, a sám víš, že je to jen hra,  že jméno je jen maska.
Problém A je tvůj problém. Je to Hana.
Problém B je náš společný problém. Vznikl kvůli nedorozumění.
Problém C je můj problém. Neakceptuji chování čtevřice lidí stanislav, fenomén, kohorta (nemus a všechny ty její proměny, osikou počínaje) a narvah (neverdie). Dál nemohu akceptovat chování adminů, kteří díky spřízněnosti s tebou, jsou jaksi automaticky nastaveni proti těm, kteří tě nemusí. Já vím, je to dost zjednodušený pohled, ale mohu uvést třeba příklad. Nick Filomína H. Vašinová, nebyl, jak tvrdí bříza, "sofistikovaným útokem", ale obranou. Dokonce ani tvoji nohsledi v tom zpočátku viděli legraci... ale to je fuk...

A - teď tu mám pár otázek... Chceš to veřejně nebo si se mnou raději budeš psát zprávy, či si snad chceš popovídat po telefonu (moje číslo pořád doufám máš), nebo chceš zajít na limonádu? Pověz.
01.03.2009 13:08
nemus
Mário, tvůj problém je, že nechceš pochopit, že já k žádné klace nepatřím. Někteří tu mi jsou sympatičtí, jiní ne. To je celé. Nechápu, oč ti jde. Možná je Stanislav jinde, přátelství končívají, ale fenoménH jako problém nevidím, je to mezi nima. Za osiku a nicky přilehlé a přisedlé :o)
01.03.2009 13:34
Standa
Mário, nebavíš mě, po pravdě, tvý vejfňaky nějak moc nečtu, je to moc blbý a teď i dlouhý. čus...
01.03.2009 15:40
neverdie
běží vám čas
01.03.2009 16:19
Standa
neverdie napsal(a):
běží vám čas
Miluju Tě.
01.03.2009 16:27
neverdie
Standa napsal(a):
neverdie napsal(a):
běží vám čas
Miluju Tě.
01.03.2009 17:10
nemus
neverdie napsal(a):
Standa napsal(a):
neverdie napsal(a):
běží vám čas
Miluju Tě.
miluju čas, který běží...
01.03.2009 17:35
Standa
nemus napsal(a):
neverdie napsal(a):
Standa napsal(a):
neverdie napsal(a):
běží vám čas
Miluju Tě.
miluju čas, který běží...
čekám na Hanu, bez ní mi je doma smutno... :o)
01.03.2009 18:06
Standa
za chvilku je tu, usnula v metru a vystoupila jinde, ona dycky bloudí, Hana milovaná. je to její špecialita.
01.03.2009 18:28
nemus
Standa napsal(a):
za chvilku je tu, usnula v metru a vystoupila jinde, ona dycky bloudí, Hana milovaná. je to její špecialita.
ha, a to sem myslela, že jen já ...
01.03.2009 18:51
Standa
dorazila ve zdraví... :o)) že prej nejela na druhou stranu, jako prej jela dobrým směrem... no, hlavně, že je už tady...
[ << ] [ < ]

Přidat názor
Avízo:
Jen pro autora

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)