Dílo #14021
Autor:Žufuřička
Druh:<žádný>
Kategorie:Próza/Na pokračování
Zóna:Jasoň
Datum publikace:23.02.2005 14:14
Počet návštěv:2152
Počet názorů:5
Hodnocení:6

Prolog
Musím to uvést na pravou míru....
 
No to snad není možný, nejen že se mi ten prcek nastěhuje do baráku bez předchozícho varování, ale ještě si dovoluje prudit takhle veřejně! Mám já ve svém věku a postavení tohle zapotřebí? Tak to teda ne, to se chlapeček hezky přepočítal. A aby definitivně pochopil kdo že je u nás domácí paní, jsem nucena Vám na toho pacholka něco prozradít. On totiž neustále  machruje jak je šikovnej a přitom se ještě normálně počůrává! Hahááááá. 
 
Čili Kuliferda je nyní z obliga a odteď sem budu přispívati já - Tlapuška jméno mé!  (Jen doufám že ADMIN nebude mít nic proti, že k tomuto účelu zneužívám nick své dvounožice.)
Zápisky z činčilária II. aneb kdo zazvoní vyhraje!
Tedy mezi námi činčami,  ta dvounožačka (co k nám domů přivlekla toho smrada vodrzlýho jako by se nechumelilo) - upřímně řečeno - žádná sláva. Ale co s ní mám dělat když jsem ji předloni dostala od Ježucha, ha? Vždyť mi ji naježil bez záručního listu!  Naštěstí jako krmička se docela osvědčila, tak co už. Asi si ji ještě něchám. 
I když fakt mě nebaví, že občas prudí cosi o dietách, který chce zkoušet nevím proč zrovinka na mě.
Tuhle blekotala cosi o nádváze, ale předpokládám že  tím snad myslela ty svoje špeky.  Naštěstí známe svoje lidi  a jsem ji zmákla levou zadní. Stačí abych celý den ignorovala misku  s těma všivejma granulama o kterých mi pořád dokola tvrdí, že jsou prý "kompletní krmivo"  a dostane strach že do rána určitě umřu hlady. Podle mého odborného názoru je to krmivo kompletně určeno k vyhození, aby bylo jasno!
Prča je, že Kuliferda jí to žere. Čili já i Sněhule ho necháváme, ať si z misky vyžere ty granulovaný blafy a pak si počkáme až dvounožice vyměkne a přihodí nějakou dobroučkou zaručeně nezdravou kalorickou bombu. Mrňous se sice  naparuje ve stylu:"První žeru já, pak dlouho nic ...... a pak žerou holky......" 
 Ale jak vidno, kdo se směje naposled, ten se nemusí cpát  pitomýma granulema!
 
Ovšem  pravda je, že je s ní (jako s tou dvounožicí) docela sranda. Hrajeme spolu takovou hru - ona otevře klec a tváří se jako že nevidí že jdu omrknou co je novýho. Já hupsnu elegantně ven a namířím si to rovnou k tomu stolu, co jsou pod ním schovaný ty dobroučký kabely.
A ona u toho naoko ječí: " Jééé, Tlapka mě kousla a utekla!"  
Na to začně řvát  i ten dvounožec - ovšem nikoliv na mě, ale na ni. Není mu jasný,  jak  jsem jí mohla  utéct. A při tom řevu běží  za mnou pod stůl, aby  mě od tama vystrnadil. Ale já ho prokoukla, normální chamtivec to je - nechce se rozdělit! A přitom minule, když jsem chtěla sdlábnou ke svačině ten káblík k repráčkům, tak  jsem nehamounila a hezky jsem se rozdělila. Tedááá  nééé já, ale  ten káblík jsem rozdělila! Kousek jim a kousek mě. No ale jim se činča nezavděčí, fakt nechápu proč byli vzteky rudí. Příště na nějaké dělení  kašlu a sežeru to sama!
 
A vůbec, je den, tak já si jdu  zdřímnout, ať jsem na noc ve formě!
 
Paaaaaaaaaa
Vaše Tlapča
Epilog
Teda fakticky se vám divím, že jste tomu malýmu vyžírkovi naletěli. Ať si pacholek nemyslí, že bych si sním snad něco začala. Mám snad nějakou důstojnost, nejsem přeci činčilofilka!
 
Z mé strany  totiž tomu hošánkovi definitivně  odzvonilo!

 
 
 
 
P.S. 
 
Činčovala činčila,
že prej ve dne zvonila,
a v noci pak spala
no to by si dala!
 
Činča je přec noční tvor,
to ví každé dítě,
ví to vlastně kdokoliv,
kdo je chová v bytě!

Počet úprav: 1, naposledy upravil(a) 'Žufuřička', 23.02.2005 14:29.

Názory čtenářů
23.02.2005 14:40
podivín
:)
23.02.2005 15:33
Humble
granule bych taky nejedl :o)23.02.2005 18:15
Yfča
;o)*
23.02.2005 23:51
Gerzon
Teda, takhle ukecanou činčilu jsem ještě neslyšel. *
09.06.2005 10:24
Hester
dobrej zvířecí deníček :-)

Přidat názor        ...nápověda k hodnocení
Avízo:
Anonym neuděluje tipy Skrytý názor

(Pro přidání názoru je třeba se přihlásit)